Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
összevesztünk, azt hittem végleg szakított, ezért találkoztam exel, le is feküdtünk. most meg ír a ,,barátom,, hogy sajnálja, meg teljesen úgy veszi mintha még járnánk, de én nem őt szeretem. félek megbántani
2010. okt. 26. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha még együtt voltatok a barátoddal,mert nem szakítottatok, akkor bizony megcsaltad az exeddel.Bármit is teszel ezek után neki fájni fog,és bármit is mondasz megbántod,ha hazudsz neki azzal is megbántod, szóval ezt finoman nem hiszem hogy meg tudod oldani!
2010. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én azt hittem szakított végleg, és erre minden okom megvolt. muszály neki elmondani h összejöttünk exel, vagy csak elég annyi, hogy nem szeretem és nem akarom folytatni?
2010. okt. 26. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
gyorsan mentél is mással megdugatni magad, gratulálok ribanc!
2010. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez szopás kislány írd meg neki, hogy VÉGE
2010. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok ribanc, csak azt hittem el tudom felejteni, de nem ment, belé vagyok szerelmes
2010. okt. 26. 18:35
 6/7 anonim válasza:
egy hülye olcsó k.rva vagy.
2010. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a volt barátom szeretem,még mindig, de nem is tudok tovább lépni rajta.Azzal meg végképp nem bántok meg senkit hogy meg szeressen valaki és én pedig nem őt szeretem.Ha nem akarod megbántani ne mondd el neki hogy lefeküdtetek, de őszintén mondd el, hogy a volt barátoddal vagy, mert előbb utóbb ugyis rájön, és azt fogja hinni hogy végig megcsaltad vele.Ami ugyebár rosszabb ha mástól tudja meg,mint tőled."Fáj az igazság,de még jobban fáj ha az igazat tagadják"
2010. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!