Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megőrülök ebbe, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megőrülök ebbe, mit tegyek, hogy ne sírjak miatta napokat?

Figyelt kérdés
Van egy srác,sítúrán összejötünk,de dobott,azzal az ürüggyel, h tanulnia kell.Mire elfogadtam,és enyhültek az érzelmeim iránta,most újra fellépett.Minden nap ír..de olyant h nem tud nélkülem élni,meg ilyeneket amiben kifejti,h mennyire szeret.A probléma az,h ne jöhetünk össze.Ő ugyan olyanokat ír, h majd ejön z idő,mikor nem áll közénk semmi.Most a legnagyobb probléma az, h az exem legjobb haverja,és nemrég szakítottam vele.De nekem mive ilyent ír,felszakította a még beforratlan sebeket,és nem bírom már nélküle,minden nap sírok miatta,és nem tudom mit tegyek,sőt ez a fiú az osztálytársam.Mind2 en szeretjük egymást,de én nem tudm,meddig bírom ezt így.Segítsetek kérlek,mit kellene lépnem?
2009. jan. 4. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy 14? Ennyire megtudnak etetni ezzel, ennyivel??? PPPffff Én fiú vagyok, de még ilyennel nem találkoztam, mondjuk ilyeneket soha nem csináltam... Hagyd a francba...
2009. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
naív vagy látszik..csak szórakozik
2009. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de látszik rajta,hogy szeret...ezt így nem tudom leírni...amiket ír nekem...h az az álma,h velem szeretne először szeretkezni..nm tudom már mit higyjek... suliba is állandóan néz,szemezünk, mellém ül...és bolondít ilyen dumával.....
2009. jan. 4. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, ez a srác csúnyán szívat téged.

ha olyan hullagyenge kifogással, hogy tanulnia kell képes volt korábban dobni téged, kizárt, hogy most meg nagy hirtelen ilyen mélyrőljövő érzelmeket tápláljon irántad.

Sajnos ez az igazság. keress olyat, aki miatt nem kell sírnod.

2009. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Csak te látod rajta hogy szeret... Azt tudom miért... MERT VAK VAGY!!!!!!
2009. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!