Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor mégis mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy srác,sokat beszélgettünk,mindig ő az aki keresi a társoságom,kedves,rendes,nagyon figyelmes,és udvarias velem,viszont találkoztunk úgy "rendesen",előre megbeszélve és csak puszival köszönt el,akkor ez most mi?Ő volt az elejétől kezdve aki kereste a társaságom.
2010. okt. 26. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
várja a te reakciódat a dolgokra...döntsd el hogy te mitakarsz és add tudtára...ennyi
2010. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 asdface ***** válasza:

félénk túrbózd az önbizalmát vagy kezdeményezz te ha viszont tetszik hidd el én is ilyen vagyok :D

22/f

2010. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
puszild szájon xD
2010. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hívd el moziba vagy étterembe és vedd le a bugyid :D
2010. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a probléma, "hogy csak ő kereste a te társaságodat" mindig ő érdeklődik mindig ő hív ő igyekszik, ő az aki erőlteti a találkozásokat.


És szerintem várja azt, hogy te is lépj végre valamit, te is keresd őt, te is éreztesd vele azt hogy "ÉRDEKEL" mert szerintem nem érzi teljesen azt hogy kölcsönös lenne ez a dolog kettőtök közt.


Tehát: nincs más dolgod mint hogy, te is magadtól érdeklődj iránta és hogy bebizonyítsd hogy neked is kell Ő!

2010. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!