Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letagadja, pedig egyértelmű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letagadja, pedig egyértelmű?

Figyelt kérdés
Ma délután beszéltem barátommal, hogymajd csak este megyek át hozzá, mert neki délután üzleti ügyet kell intéznie.Én addig a délután találkát szerveztem egyik barátnőmmel. Egészen véletlenül összefutottam barátommal a városban,kérdeztem tőle: Hát te? Valakit várt.Kérdeztem kit, azt válaszolta, hogy valami haverját, akit névről meg hallomásból ismertem.Persze nem hittem neki, hiszen mindig megbeszéljük ki hova megy mit csinált aznap stb. tudtam annak a srác munkahelyének a telefonszámát, és megkérdeztem, hogy az a srác dolgozik e.Azt a választ kaptam, hogy igen. Felhívtam a barátom, hogy az a srác állítólag akivel találkozik, dolgozik.Persze egyből elkezdett ordítani velem, hogy mit keverem a sz@rt.Pedig nem mutatkoztam be a telefonba és rejtett számmal hívtam fel a munkahelyet.Kértem barátomat, hogyha mondja el kivel találkozott...de ő azt állította, hogy azzal a sráccal, akit mondott , aki mint utólag megtudtam, dolgozik,ezért kizárt, hogy találkoztak volna. Nem akarja bevallani, nem tudom mit tehetnék. Még ő van felháborodva...
2010. okt. 25. 23:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
amugy meg ha ez volt az egyetlen ilyen fura alkalom, akkor szerintem ne aggódj. mondtad hogy mostanában sokat veszekedtek, lehet hogy direkt szivat, hogy azt hidd hogy megcsal, én is eljátszottam párszor csajommal amikor féltékennyé akartam tenni mert haragudtam rá :) amugy meg én is kiakadnék ha nyomozgatnának utánam :) főleg ha telefonon kérdezősködnének :)
2010. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy direkt csinálta, hatalmas nagy véletlen volt, hogy összefutottam vele. Nagyon rossz érzésem volt, ezért hívtam fel a haverja munkahelyét.Nem csináltam soha ilyet, se telefon se internet sehol nem kutakodtam utána...de most éreztem, hogy meg kell tudnom, a srác valóban szabad.
2010. okt. 26. 00:45
 13/21 anonim ***** válasza:
Minden bizalom alapja az ellenorzes XD Persze tulzasba nem kell esni, de most olyan dolog tortent ami nem tiszta...itt nem Te hibaztal hanem a baratod, persze a legjobb vedekezes a tamadas! Beszelgess vele el a dologrol nyugodtan es magyarazd el neki, hogy Te biztal benne vakon viszont furcsa volt az egesz szituacio es megakartad erositeni a bizalmadat mert kicsit megingott. Ezt megertheti O is.
2010. okt. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban azon kellene gondolkodnod, hogy normális-e az a kapcsolat, amiben ennyi kérdőjel és ennyi bizalmatlanság van?


Továbbá ha megérzés alapján kezdtél el telefonálni, holott korábban ilyen nem volt, az is csak rosszat sejtet. Régen rossz, ha már nyomozgatni kell..


Mérlegelj, és dönts... (és ne csak ez alapján..)

2010. okt. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok belé, nem szeretném,hogy vége legyen. Nem biztos, hogy lánnyal találkozott,a biztos az, hogy NEM azzal akit nekem említett. Nem tudom... beszélek vele persze, de úgy érzem jogom van tudni kivel találkozgat, és miért kell erről hazudnia, vagyis az illető személyéről.
2010. okt. 26. 00:57
 16/21 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj meg vele beszélni. Hogy őszinte legyek, szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy kapsz normális, elfogadható és őszinte választ, de ez pasi és emberfüggő.. Ne legyen igazam :)


Anno nekem egy amúgy egyáltalán nem félrelépős, visszafogott fickómnál volt mégis hirtelen fura megérzésem, ami végül érdekes sms-váltásokra mutatott rá.. Azóta hiszek a megérzéseimben.. :$


..és Te is azt írtad, hogy szerinted is megcsal.. ha megcsal, akkor hiába vagy belé szerelmes.. úgysem tudsz meg semmit, hisz aki megcsal, abban nagyon ritka, hogy van annyi becsület, hogy őszintén bevalljon mindent, és még a szívedet és lelkedet is megtiporja.. annyit nem ér!

2010. okt. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

:( én is hiszek a megérzéseimben, mert nem csaptak be (még).

Valószínű nem vallaná be, már csak a büszkesége miatt...én nem meg bírnék szakítani "csak"azért mert nem azzal találkozott akit mondott. Pedig eszem szerint elhagynám, de a szívem :)

2010. okt. 26. 01:13
 18/21 anonim ***** válasza:

Értem én, de egy kapcsolat, melyet ha hosszú távra terveztek, ott számít a bizalom és az őszinteség, hiába tűnik sablonnak. :)

Ha már nem vagytok egymással őszinték, elillan a bizalom, már nem hiszem, hogy sok jövő van.. Hiába csak egy apróságból indul ki, hogy épp kivel nem találkozik..


Persze kívánom, hogy le tudjatok ülni, és meg tudjátok beszélni egymás és magatok problémáit, és túl is tudjatok lépni rajta.. :)

2010. okt. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs itt megcsalás feltétlen.Akkor nem így viselkedne.A férfiak akkor ilyen idegesek,ha a lóvéjukról van szó.Inkább bezavartál egy kis utca bizniszbe,amikor összefutottatok.1-2 grammos csomagocskák átadása diszkréten stb.Inkább ilyesmire tippelnék a barátoddal kapcsolatban,vagy hasonlóra.
2010. okt. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
még az is lehet, hogy pasival kavar nem nővel lol
2010. okt. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!