Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letagadja, pedig egyértelmű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letagadja, pedig egyértelmű?

Figyelt kérdés
Ma délután beszéltem barátommal, hogymajd csak este megyek át hozzá, mert neki délután üzleti ügyet kell intéznie.Én addig a délután találkát szerveztem egyik barátnőmmel. Egészen véletlenül összefutottam barátommal a városban,kérdeztem tőle: Hát te? Valakit várt.Kérdeztem kit, azt válaszolta, hogy valami haverját, akit névről meg hallomásból ismertem.Persze nem hittem neki, hiszen mindig megbeszéljük ki hova megy mit csinált aznap stb. tudtam annak a srác munkahelyének a telefonszámát, és megkérdeztem, hogy az a srác dolgozik e.Azt a választ kaptam, hogy igen. Felhívtam a barátom, hogy az a srác állítólag akivel találkozik, dolgozik.Persze egyből elkezdett ordítani velem, hogy mit keverem a sz@rt.Pedig nem mutatkoztam be a telefonba és rejtett számmal hívtam fel a munkahelyet.Kértem barátomat, hogyha mondja el kivel találkozott...de ő azt állította, hogy azzal a sráccal, akit mondott , aki mint utólag megtudtam, dolgozik,ezért kizárt, hogy találkoztak volna. Nem akarja bevallani, nem tudom mit tehetnék. Még ő van felháborodva...
2010. okt. 25. 23:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

#1

Nem bízik meg benned.


#2

Megcsal.


Egyik sem jó.

2010. okt. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerintem megcsal. Elmondta, hogy délután elmegy x helyre, meg este találkozik egy üzlettársával. De a délutáni találkáját nem említette, igaz nem is számított rá, hogy összefutunk:S
2010. okt. 26. 00:04
 3/21 anonim ***** válasza:
Ő nem bízik benned, te nem bízol benne. Dönts: utána akarsz járni, hogy mit keres másoknál, amit tőled nem kaphat meg, vagy hagyod a fenébe az egész kapcsolatot.
2010. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy megcsal.Keress 1olyan férfit aki jobban megbecsül!Sorry
2010. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is így érzem. Főleg az utóbbi pár hétben sokat veszekszünk. Majd még megbeszélem vele, de sajna nem tudom elhinni, hogy nem csajjal találkozott.
2010. okt. 26. 00:23
 6/21 anonim ***** válasza:
Ebből igencsak úgy jön le hogy a "szar amit te kevertél" az ő szara. Sajnálom, de nagyon negatívra sugall ez az egész.
2010. okt. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
mértnem kérdezed meg a haverját, hogy tényleg vele találkozott-e? lehet, hogy eljött a munkahelyéről vagy félrebeszélt akitől megkérdezted és nem dolgozott aznap.
2010. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Miután összefutottunk barátommal, ő 4kor találkozott valakivel, én pedig 6kor hívtam fel a srác munkahelyét...akkor még bent volt. Ez nem olyan hely, hogy csak eljön onnan egy-két órára.
2010. okt. 26. 00:30
 9/21 anonim ***** válasza:
mértnem vártad meg akkor hogy kivel talizik? mértnem lested meg? akkor most tudnál mindent :) amugy ha meg megcsalna akkor minek lenne veled? de azt sem irtad le hogy hány évesek vagytok és hogy mióta vagytok együtt. szerintem a pasid jóval idősebb nálad, ahogy elképzelem a helyzetet.
2010. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ő 25,én 24, másfél éve együtt vagyunk. Jó nagy hülye voltam, hogy nem vártam meg :@ siettem a barátnőm elé.
2010. okt. 26. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!