Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám a tudtára?

Figyelt kérdés
a barátom szokta mondani hogy szép vagyok,de ezen kívül semmi,ami az eddigi kapcsolataimban volt..pl-milyen jól nézel ki,milyen szép ez vagy az,vagy ha néha megdicsérne is nagyon nagyon jól esne..hogy adhatnám a tudtára?
2010. okt. 25. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt,a barátom szinte soha nem mondta,hogy jól nézek ki,vagy szép vagyok,néha megjegyezte,hogy szép a fölsőm,de ennyi...Ez sztem alap dolog lenne,dehát nekik mondhatunk bármit...Én megjegyeztem amúgy anno a barátomnak,de azóta se lett bókolósabb.Max kérdezz rá,na hogy tetszem ma? Vagy szted hogy áll ez a fölső? Akkor hátha ki tud nyögni valamit...
2010. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igen..szerintem nem nagy kérés.):

Meg nem azt szeretném,ha ódába foglalna..hanem ,hogy néha mondja,hogy szép vagyok..és ha megkérdezik tőle mi neki rajtam a szép..tudjon értelmes választ kinyögni..:S

Egyszerűen annyira rosszul esik,hogy nem tudom mit tegyek ..

2010. okt. 26. 15:20
 3/8 anonim válasza:
sajna ezt elkell fogadni, az en baratom is ien..
2010. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem fogja fel magától mikor mit kellene mondani azon már nem lehet segiteni..SZÁNALMAS
2010. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megmondod neki nyíltan... Azzal készteted (ha még szeret), hogy többet foglalkozzon veled, mert ha megmondod neki őszintén, az hasonló hatást fog kiváltani mintha azt mondanád hogy: figyelj problémám van veled, problémás a kapcsolatunk.
2010. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
engem meg az zavar hogy túl sokat dícsér,egyszerűen nemtudom elfogadni ha bókolnak mer én nem gondolom magam szépnek :)
2010. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 19:39

talán mert nem is vagy az

2010. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meglehet.saját magam számára nem, de elég sokan mondják hogy azvagyok .. ember függő gondolom én :)
2010. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!