Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok? Hogy éreznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok? Hogy éreznétek magatokat? Nekem mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

19/l, 21/f. Mindketten a "rendesebb" fajtából valók vagyunk. 3 hete találkozgatunk, suli után vagy beülünk valahová, vagy sétálunk, mozi, ilyesmi. Ő az első pasi, aki nem akart egyből leteperni, nagyon figyelmes,rendesen viselkedik velem, úgy érzem nagyon kedvel és én is őt. Nagyon sokáig szokott a szemembe nézni, minél több időt akar(t) velem lenni. Mindig nagyon figyel rám és megjegyez sokmindent rólam. Csak kézfogás volt még, semmi más.

A gond az, vagyis nem tudom gond-e, hogy ma csak felhívott, mondta, hogy suli után úgy elfáradt, hogy aludt 2 órát, a másik meg hogy tele lesznek vizsgákkal a héten. És fáradt. Azt mondta mikor felébredt rám gondolt és felhív már hogy mi van velem. De nem kérdezte hogy talizunk-e...

Csak holnapra. Természetesen igent mondtam.

Na most az lenne a kérdésem, hogy tartok, mi van, ha alább hagyott az érdeklődése...és ha ez csak kifogás?

De nem ilyennek ismertem meg, korrekt meg minden. Nagyon fontos ő nekem, először találtam ilyet, nem akarom elveszíteni. Nagyon oda volt értem, úgy láttam rajta. Nem is járunk még, de a hétvégi kiruccanásából is hozott nekem egy apróságot...rám gondolt.

Szerintetek? Ha érdekelném akármilyen fáradt lenne, jönne? Vagy ez érthető és nem kifogás?


2010. okt. 25. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez érthető. Azért nem várhatod el, hogy minden nap látni akarjon, ha közben vizsgázik, meg el is fárad a suliban. Örülj neki, hogy holnap látni akar. :) Ettől még biztos, hogy ugyanúgy érdekled, pláne azok alapján, amit leírtál :) Ne pánikolj be ;) Remélem összejön a dolog, mi pont ugyanígy kezdtük és már 3 éve együtt vagyunk a barátommal :) 19/L
2010. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerinem meglehet erteni.te is báratt vagy ha a suliban egész héten vizsgák vannk és neked tanulnod kell.nem?szerintem szeret téged.
2010. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huhh, ezt fura olvasni, mert Én is 21 éves vagyok és pont most ismerkedek egy 19 éves lánnyal, de ugyan így viselkedek Én is. A különbség csak az, hogy a lánynak érzésem szerint jobban bejönne, ha egy tapló paraszt lennék.

A másik különbség, hogy Németországban élek.


Ja és, hogy konkrétan válaszoljak is.

Ha magamból indulok ki, akkor ezek Nálam egy nagyfokú érdeklödést mutatnak. Ne aggódj biztosan odáig van Érted, csak nem kapkod és valóban tanulnia kell, de ezt fogadd el. Szerintem tutira komolyabb dolog lesz köztetek, anélkül, hogy becsapna.

Sok sikert.

2010. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igyexik ő, csak légy türelmes. Jah, és tudod, neked is tenni kell a kapcsolatért! Csak megemlítem. Sok sikert!
2010. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon mindenkinek! Nagyon megnyugtattatok!!

köszi mégegyszer:)

2010. okt. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!