Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek 17-18 éves korában (vagy még később) lett először fiúja?

Figyelt kérdés
Hogy ismerkedtetek meg? Fogalmam sincs nekem, hogy lesz barátom. :/
2010. okt. 25. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

alig múltam 17 és ugyan előtte már volt szerelmem persze sőt még neki is tetszettem de valahogy mégse jött össze.

egyébként egyáltalán nem számítottam a dologra, kiránduláson történt ott is ismertem meg és összemelegedtünk egy délután alatt ;) (szó szerint mert hideg volt tél lévén..:P)

én számítottam a dologra a legkevésbé.. :D

2010. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első barátommal az egyetem első évében jöttem össze, 18. és 19. éves korom között 'félúton', azóta is együtt vagyunk :)


biztos lesz barátod, ki kell várni a megfelelőt :)

23/L

2010. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sajna én sorstársad vagyok...:(

17,5/L

2010. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. na igen én is azt hittem sokáig fog tartani.. sajnos két hét volt, azóta még két hasonlóan rövid kapcsolat(??) van mögöttem. most megismertem valakit akivel el tudtam volna képzelni a dolgokat és alakulgattak is de úgy tűnik nagyon h közbeszólt egy harmadik :( egy másik lány.. lehet hogy így jártam..

szóval még én is keresem a szerelmet :/ :( :)

2010. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 harcosangyal ***** válasza:
Nekem 17 évesen volt az első tartott kemény 1 hónapig, aztán volt egy két és fél hónapos. De most 19 évesen van az első olyan barátom akit igazán szeretek és már majdnem 8 hónapja együtt vagyunk :) Nyugi, el fog jönni csak ne akard/keresd görcsösen. Egyébként nekem volt évfolyamtársam volt általánosba XD
2010. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!