Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tetszett meg nektek először egy lány\fiú?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hmmm...:D

Volt egy fiú az utcánkban, akibe amikor kicsi voltam, szerelmes voltam:D Anyukám még ma is nevetve meséli, hogy 4 évesen otthon hisztiztem, hogy át akarok menni Janihoz, és meg akarom mondani neki, hogy hozzámegyek feleségül:D

Utána még voltak srácok, akikbe gyerekfejjel "szerelmes" voltam, de azok még nem voltak igazi érzelmek:)

Igazából 15 éves voltam, amikor tényleg szerelmes lettem... Valójában nem volt közöttünk semmi, de ő az a srác, aki ha most elém állna (4 év telt el azóta), és azt mondaná, hogy kellek neki, egy szó nélkül mennék:) Kapcsolatom 17 évesen volt először.

Azt hiszem, elég kimerítően válaszoltam:D

19/L

2011. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
oviban
2011. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kb. hatodikban...
2011. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szüleim mesélték, hogy 3 éves koromban megígértem anyámnak, ő lesz az én feleségem, ha nagy leszek.
2011. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ovi
2011. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3 éves koromban lettem először szerelmes.aztán 11 éves koromban ez a fiú akibe szerelmes voltam megkérdezte h járunk-e.és 13 éves korunkig jártunk.most nemrég szakitottunk de most boldog kapcsolatban vagyok <3

13/L

2011. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gábor_111 válasza:
most vagyok igazán szerelmes, volt már több de azok ..........
2011. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14.
2011. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elvágták a köldökzsinórom a kórházban, aztán bebugyoláltak, letettek aludni.A szomszéd ágyikóban volt egy helyes lány, de szerintem ő nem bírt, mert egyből ordítani kezdett, amikor meglátott.
2011. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Óvoda, középső csoport :D asszem össze is adott vele egy csoporttársam. Aztán nem nagyon érdekelt, mentem fogócskázni ;D
2011. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!