Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a pasiknak megnézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a pasiknak megnézni a csajokat? A jókat miért? A rosszakat meg pláne miért?

Figyelt kérdés

kell az esti szexhez a fantázia?, vagy önbizalomhiány, hogy vissza néznek e?

főleg a rossz csajokat nem értem!!!!!!őket miért kell megnézni? miért kell hozzájuk is udvarias lenni, ha alapból sem akarnának semmit tőle!


2010. okt. 25. 16:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenben nem értek egyet az előttem szólókkal, persze az ember megnézi a másikat, de azt lehet diszkréten is...én is megnézem a jó pasikat, de azt úgy teszem, h ne vegye észre a barátom(és sztem ő is ugyanígy tesz), ergó nem akarom megbántani(mert szeretem), meg azért valljuk be, hogy ez nem sok embernek esik jól-főleg ha szerelmes-hogy kedvesének majd kiesik a szeme meg csorog a nyála egy jobb pasi/nő után!! Esetleg megpróbálhatod, hogy nem veszel tudomást a "lesegetéseiről" illetve hasonlóképp teszel, mint a barátod és jól megbámulsz 1-1 nagyon helyes pasit;) talán veszi a lapot:)

24/L

2010. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

köszi kedves előző

már próbáltam és 1 órán át üvöltözik olyankor velem, amikor haza érünk

tehát ő megteheti, én nem.

de miért szükséges ez neki?

egy szerelmes srácnak pláne?

ergo rossz csaj felhozatal esetén?


17:37-esnek üzenném, nem akartam kioktatni, csak ugye ő is ezt tette velem. két nézőpont és jaj egyből jönnek a szidalmak. sajnálom a párját, ha van egyáltalán.

2010. okt. 25. 17:49
 23/31 anonim válasza:
Bocsi, h ezt mondom, de ha a barátod más csajokat bámul, 1 órát ordítozik veled, és te még mindig a pasidnak nevezed, akkor valami nagyon nem stimmel veled se...
2010. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

ő betegesen féltékeny, de nem hagyom magam

újabban ő akar nekem bizonyítani, meg megfelelni

csak ez az egy utolsó bajom van vele, hogy nem tudok vele megjelenni.ezért.

2010. okt. 25. 17:59
 25/31 anonim ***** válasza:
Amúgy anno volt olyan eset hogy a barátnőmmel ültem egy buszon és a szemem sarkából néztem egy másik lányt,de a barátnőm kiszúrta hogy mit lesek,és hangossan elkezdte mondani,hogy"Ha ennyire tetszik miért nem megyek oda ismerkedni..."Meg hasonlókat!Ezt sztem hallotta a másik lány is,és már nekem volt akkor abban a szituban kellemetlen!Persze próbáltam csititani a barátnőm meg befogni a száját de a tenyerembe harapott de az már lényegtelen volt...:D Mondjuk ez a barátnőm eléggé féltékeny volt mindenkire,mégha diszkréten csináltam akkor is... 28F
2010. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

amúgy az én párom is mindig kiszúr a buszon valakit magának, de ha leszáll a csaj, még szabályosan kitekeredik, míg el nem veszik a látószögből!

gyötrelem.

de sokkal diszkrétebb vagy. örülhet a csajod.

az én párom miért nem ilyen????

és még mindig okot keresek.

2010. okt. 25. 18:09
 27/31 anonim ***** válasza:

"az én párom miért nem ilyen????

és még mindig okot keresek."


Nem lehet mindenki egyforma!;) Amúgy ha boldog akarsz lenni,sztem hagyd el a mostani párod,mert ez már p@fátlanság,hogy még ki is tekeredik,úgy nézi a csajt!Szó szerint nyilvánossan megaláz téged...

Jó ez neked?Miért nem keresel egy normális srácot,aki CSAK téged szeret és nem kalandozik jobbra balra...

2010. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

a barátomban csak ez az egyetlenegy hiba van!

mást keresve meg úgy sincs tökéletes srác


ha ez a hiba nem lenne én lennék a legboldogabb az egész világon!

2010. okt. 25. 18:23
 29/31 A kérdező kommentje:

továbbmegyek:

már az is elég lenne, ha meg tudnám érteni, miért van szüksége erre

de eddig ez nagy titok még mindig

2010. okt. 25. 18:23
 30/31 anonim ***** válasza:

"már az is elég lenne, ha meg tudnám érteni, miért van szüksége erre

de eddig ez nagy titok még mindig"


Lehet nem nézegetne,meg nem csorgatná a nyálát mások után,ha mindent megkapna Tőled,mind lelkileg mind testlieg!Csak erre tudok gondolni!Vagy csak szimplán egy tah@!

2010. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!