Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a pasiknak megnézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a pasiknak megnézni a csajokat? A jókat miért? A rosszakat meg pláne miért?

Figyelt kérdés

kell az esti szexhez a fantázia?, vagy önbizalomhiány, hogy vissza néznek e?

főleg a rossz csajokat nem értem!!!!!!őket miért kell megnézni? miért kell hozzájuk is udvarias lenni, ha alapból sem akarnának semmit tőle!


2010. okt. 25. 16:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Áhhá,tehát a pasid miatt ez a kérdés!Hát sok jó csaj van az utcán,de p@fátlanság,hogy a jelenlétedben is forgolódik utánuk!Miért nem akkor teszi mikor nem vagy mellette? Amúgy meg lehet,hogy fiatal a pasid..,én is 15-19 korom körül a mind1 volt csak luk legyen(lehetőleg női!!:D) Most már úgymond lenyugodtam,és nem hajtom úgy a nőket,csak nyugissan!:) 28F
2010. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
10 pasi, vagy akkorát hazudtál mint a ház, vagy egy pláza pi csa lehetsz.
2010. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Hát te tényleg ennyire lüke vagy? Ha ennyire zavar, hogy megnéz a barátod más lányokat/nőket (még ha neked "rossz csajok") attól még a barátodnak lehet valami olyan ami pl.: széppé teszi, de nem annyira, hogy el is hagyjon érte. Vagy elfogadod a pasid ilyennek amilyen vagy megszöksz ebből a kapcsolatból. Van választásod!!! 30/N.
2010. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
buta p.csa
2010. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

azért vagyok buta, mert senki nem világosít fel, hogy EZ MIRE JÓ?

mert szerintem kapcsolatban SEMMI értelme nincs, csak féltékennyé tenni a másikat.

és ha ilyenek a srácok.

a kérdésem, az: miért/mitől ilyenek?

2010. okt. 25. 17:29
 16/31 anonim ***** válasza:
genetikai adottság
2010. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert keresi a lányt, aki normálisabb nálad, nem ilyen elb@szott kurv@. Téged csak b@szni tart, aztán ha megtalálja a normális, belső értékekkel is rendelkező, nem felszínes csajt, akkor dob téged. Ezért csinálja.
2010. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

és az eddigi barátaim még el is mondták nekem kiakadva, hogy jé, flörtöl velem a bnőd?

a mostani meg sunyin vissza szemez.

nem értem. miért kapom én ezt.

2010. okt. 25. 17:33
 19/31 A kérdező kommentje:
a normális/belső értékkel rendelkező csajok mellet is akadnak ilyen pasik hidd el
2010. okt. 25. 17:34
 20/31 anonim ***** válasza:
Jóvan, te engem ne oktassál ki. Itt lennél előttem, leköpnélek.
2010. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!