Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a pasiknak megnézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a pasiknak megnézni a csajokat? A jókat miért? A rosszakat meg pláne miért?

Figyelt kérdés

kell az esti szexhez a fantázia?, vagy önbizalomhiány, hogy vissza néznek e?

főleg a rossz csajokat nem értem!!!!!!őket miért kell megnézni? miért kell hozzájuk is udvarias lenni, ha alapból sem akarnának semmit tőle!


2010. okt. 25. 16:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Jó csajt megnézik, amiért mi is észrevesszük a jó pasikat (jó csajokat szintén). Az udvariasság és a megnézés viszont nagyon nem ugyanaz :D Neked sincs sok önbizalmad..
2010. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de miért ne?

Főleg ha egyedülálló! Továbbá, te honnan tudod mi a szép és mi nem? Deszka lányból is láttam már olyat, hogy aznap vele álmodtam.


Ha meg nem egyedülálló:

Hűséget fogadott, de vakságot nem^^

És ez vica versa

2010. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

hohh csak nem megnézett a pasid az utcán egy szerinted nálad rondább nőt, és ez bátnja az egodat?:D

na akkor... 1. hűséget fogadtatok nem vakságot mikor összejöttetek. had nézze. én is látom ha egy pasi jóül néz ki.

2. az egy dolog hogy azt kérded miért nézi meg a rossz nőket is... de hogy azt kérded miért udvariasak velük... drágám nem vagy te egy icipicit egoista?:D 2a. attól hogy te rondának tartassz valaki még nem biztos hogy az. 2b. attól hogy valaki ronda még ember, és ugyanúgy szüksége van kedvességre.

2010. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
A ronda csajokon is van pina, nem-e?
2010. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Miért ne? Szerintem te zavarba jössz ha néznek téged... Azért nem tetszik hogy mindenki néz mindenkit.
2010. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
De elb4szott egy p1csa vagy te KISlányom. Tipikus egoista táglyukú ribi. Ez vagy te. :)
2010. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Húú,de értelmes ez a kérdés Te....

Sokat gondolkoztál ezen??


Mondjuk mert nem vagyok homokos azért vizslatom a csajokat!A rosszt hogy érted?Csúnya? Ők is elkellnek egyszer..,izlések és pofonok!Téged miért néznek meg az utcán?


"miért kell hozzájuk is udvarias lenni, ha alapból sem akarnának semmit tőle!"


Miért inkább legyek tahó és par@szt?Az mennyivel jobb?Hát nem vagy semmi barátom...


28F

2010. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

10 sráccal jártam már, amiket írtok ok elfogadom

de a mostani pasim ezeket már majdhogynem beteges szinten űzi, mert forog mint a ringlispíl, nehogy egy kimaradjon a látószögből

és nem értem mi az oka!amitől lesz ez a belső késztetés!

önbizalomhiány? más nő hiány? mert hülye? vagy miéééért?

2010. okt. 25. 17:10
 9/31 Gitarhero ***** válasza:

hogy lehet valaki ekkora retek :DD

Figyelj attól hogy most pattogsz hogy mér ilyen attól nemfog megváltozni...majd egyszer eléred a 14et és remélem addigra elfogadod hogy a fiúk bizony ilyenek.

2010. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Jól megnézik, hogy vajon klónok vagy igazi emberek. Ami persze hülyeség mert csak a szemhéja belső részén látszik (van ott egy n.sárga pötty)
2010. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!