Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet más lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet más lányok szavában megbízni?

Figyelt kérdés
Nemrég odajött hozzám két csaj (osztálytársa) és mondták hogy bejövök egy csajnak akit én is nagyon bírok. Őszintén szólva nem tusom elhinni. Mert szerintem nem vagyok valami szép
2010. okt. 25. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha odamentek valószínű hogy úgy van.Csak a lány félénk és nem mer kezdeményezni.Figyeld a lányt ha keresi a szemkontaktust, szemezget veled, esetleg mosolyog, akkor tuti tetszel neki.
2010. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak szívatni akarták a csajt hogy ,,mondjuk azt ... -nak hogy bejön neki majd ... odamegy hozzá és hogy le fog égni.."
2010. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tapasztalat, hogy a lányok szavában soha nem szabad hinni. Minden szövegük fele hazugság, vagy a saját malmára hajtott víz.

Ha a két csaj azt mondta akkor figyeld az apró jeleket.

Vagy egyszerűen menj oda és kérdezd meg, persze tapintatosan. és ha egy szemét vicc lenne jó ha van a tarsolyodban egy kellemesen csípős válasz a kedves kerítőnők számára is.

Mielőtt bárki elítélne a lányok megbízhatatlanságát illetően(27/L)

2010. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem bírják a csajt ezért is furcsálom hogy tudják alig beszélnek vele és álltálába az is veszekedés amikor ezt hallottam feladtam minden racionalitás keresését a lányokban mert ha valakit utálsz akkor ez honnan tudod és a tudod akkor elmondta neked ha elmondta nincsenek is olyan rosszban illetve a csaj igen szókimondó bár ilyen témákban nem tudom ha velem beszél szokott mosolyogni bár én is igen félénk vagyok
2010. okt. 25. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapszabály: olyanban nem bízunk, aki három napon át vérzik és nem hal meg!


Ettől függetlenül próbálkozz be a csajnál, sokat nem veszthetsz.

2010. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát jóban vagyunk ha bepróbálkozom lehet nem áll többet szóba velem szerinted megéri?
2010. okt. 25. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bejön a csaj, persze.
2010. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!