Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek, hogy szakitsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy szakitsak vele? -->

Figyelt kérdés
Az a lényeg van egy pasim aki elég vad vagyis nem vad csak nemolyan aki rendőrökkeljóba van énmeg összejöttem vele és szakitani akartam vele de azt mondta ha meg probálok szakitani nagyon meg fogom bánni félek mert nem merek emiatt szakitani:'(
2010. okt. 25. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
úúú, nem irigyellek, de randin nem vetted akkor észre az agresszívitását?
2010. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem agresziv velem nem de volt pár ügye a rendörökkel és amiatt akartam szakitani mert akkormég nem tudtam és nem akarok ilyen pasival járniés múlt héten észre vette h furcsán viselkeden ugy mintha szakitani akarnák és meg mondta h nagy bajomlesz ha szakitok
2010. okt. 25. 15:39
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Legyen eseted elrettentő példa minden lány számára akik odavannak a rosszfiúkért!


De vagyok olyan jófej hogy tanácsot is adok:ugyebár a szakításnak nincsenek ilyen formai szakrális követelményei hogy odasállsz elmondod vége és indokolni kezdesz...mindez csak szokás kultúremberek közt.Ha nem ilyen egyszerű a helyzet akkor úgy szakítasz hogy egyszerűen nem találkozol vele,nem beszélsz vele, hanem úgy viselkedsz mint aki már szingli. Ez az "utaló magatartásos"szakítás.

2010. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De az már, nem egy normális dolog, hogy fenyeget. azonkívűl az ilyenekből lesznek alkoholista bűnűzők, akik képesek agyonverni a feleségüket.
2010. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
csináltam én már ezt vele de akkor meg mondta h állitsak magamon mert szeret és nem hadja h elveszitsen meg hamássalmeg látna meg verné a srácot
2010. okt. 25. 15:44
 6/18 A kérdező kommentje:

írója 62%-ban

ő nem olyan azért olyan mert az apja ..drogokat árul meg ilyeneket csinál és a kicsi fia követi :S

2010. okt. 25. 15:45
 7/18 anonim ***** válasza:
ja, értem, végülis jobb mintha idegbeteg módon viselkedne.
2010. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hát ne állítsál magadon mert nem szeret hisz akkor nem fenyegetne.egyáltalán mikor mondta ezt neked he elvileg már nem is kerested a társaságát?
2010. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát figyelj nem kerestem deeljött hozzám és akk beszéltunk azota "megvagyunk"
2010. okt. 25. 15:54
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes... én hiába vagyok normális, kedves a nőkkel, mégis, sose tudok 1et se felszedni... ugyan akkor, nem 1 nőt ismerek, akivel bunkózik a barátja.
2010. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!