Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Tegnap találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Tegnap találkoztam a pasimmal, akivel egy hete járunk. Nem szeretem. Tegnap döbbenten vettem észre, hogy valamilyen szinten félek, és undorodok tőle.

Figyelt kérdés
Ezt az undorodást úgy értem, hogy mikor smároltunk, a hányinger elkapott. :S Szerintem felesleges ezt folytatnom vele, ha már megcsókolni se bírom, meg amúgy se szeretem. Szerintetek?
2009. ápr. 6. 08:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
szerintem szakíts vele.. egy hét még nem olyan nagy idő
2009. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komolyan egy kerdes?

Ha undorodsz tole, ne jarj vele, bar azt sem egeszen ertem, minek jottel vele ossze akar egy hetre is, ha nem szereted.

Keress valakit, akit kepes lennel szeretni. Hajra :)

2009. ápr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a naggyon gyors választ! :)

Igen, én is ezen a véleményen vagyok. Meg amúgy tegnap már célozgattam rá, hogy max. 2 hetet adok magunknak, és a búcsúzásnál mondta, hogy eléggé idegesíti, hogy ezt mondtam. Szeegéény! :S

2009. ápr. 6. 08:43
 4/11 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak: Azért jöttem vele össze, mert elsőnek még bejött. De amúgy szerelmes vagyok. Az exembe...Aki utál...:/
2009. ápr. 6. 08:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen cipőben jártam én is. pár nap után már találkozástól is beképzeltem magamnak mindenféle betegséget..

Igaz mi 1,5 hétig húztuk.

Ne csináld mint én, ne húzd, ne hidd hogy majd belészeretsz. Nem fogsz ha már az elején ez van. Azért hogy legyen valakid, nem éri meg.

2009. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megerősítettétek a döntésemet! Lapátra vele!
2009. ápr. 6. 09:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezen kívűl magadba kellene szállnod,


hogy az ilyen hiánypótló,


és rövid idő után "útálatos" kapcsik ne "jöjjenek be"

2009. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem csoda, hogy nem bír a volt pasid, ha így szívatod szegény áldozataid...Olyan nincs, hogy 1 hétig szereted, aztán meg nem... Fel kéne nőni a kapcsolatokhoz, nem játszani mások érzelmeivel! Undorító...
2009. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem heverted ki az előzőt, és megpróbáltad a kutyaharapást szőrivel... Általában nem jön be. azért gondoltad, hogy szereted, mert úgy viselkedett, ahogy (azt hitted, hogy ) elvártad. De rájöttél, hogy túl hirtelen döntés volt. Egy hét után még járásnak sem nevezném a kapcsolatot. ( én voltam úgy, hogy engem hagyott el egy srác, mert rájött, az exét szereti. Pedig jó pasi volt. Ez benne van a pakliban... )
2009. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Héhéhé! Én egy szóval nem mondtam, hogy szeretem. Épp az, hogy NEM szeretem és nem is fogom.
2009. ápr. 6. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!