Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jönnek be a kisfiús arcú srácok?

Figyelt kérdés

A koromhoz képest jóval fiatalabbnak látszok, és úgy gondolom, hogy emiatt nem találok hozzám illő, korombeli lányt, mert éretlennek hisznek.

24f


2010. okt. 25. 10:12
 1/10 Holdtündér ***** válasza:
Nekem nem. Én pl. szeretem ha egy férfi nem borotválkozik, csak géppel nyírja a szakállát és kicsit mindig borostás. Ezzel talán te is idősebbnek nézhetsz ki, de nem minden lánynak jön be.
2010. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a ferfi attol ferfi hogy ferfiass,nekem is kimondottan a borostás ferfiak jonnek be...de ahogy elnezem a tizeneves lanyokat mind babaarcu fiucskakkal futkosnak
2010. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Timi: ) ***** válasza:
Nekem bejönnek,mert olyan aranyosak,nem beszélve arról,hogy én hiába vagyok 23,mindig kevesebbnek néznek,így egy kisfiús arc" jól illik hozzám pl. : )
2010. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zac Efron elég kisfiús macskaképű srác gondolom ismered és egy nagy tinibálvány...
2010. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.2. Nekem sajnos nem eléggé erőteljes a borostám, ahhoz, hogy érdemes legyen meghagyni. Egyszerűen nem állna jól. De az arcomon kívül minden más normális, beleértve a testfelépítésemet, gondolkodásmódomat, megjelenésemet, stb.

3. Nekem is a "kislányos" lányok jönnek be inkább, gondolom hasonló okokból.

4. Tőled hallottam először erről a srácról :). De tinikkel nem akarok kezdeni, gyerekek még. Inkább 20+.

Köszönöm a válaszokat, jöhet még (ha lehet kort is feltüntetve)!

2010. okt. 25. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnek be a 13 éves képű minorok bocs. Már 12 évesen is a férfiasabb srácok tetszettek az akkori menő fiúbandákból. Korodból adódóan te még biztos emlékszel még a Backstreet Boys nevű együttesre, na ott mindenki a Nick nevűbe volt szerelmes, az a szőke, kisfiúarcú tejfeleskűpű gyerek, na attól már akkor rosszul voltam...

Növessz borostát, kerüld a kisfiús hajviseletet.

2010. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ééééééééén imádom :)
2010. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem speciel bejönnek. Engem is külsőre 15-16 évesnek néznek, annak ellenére, hogy 20 múltam.. =) Ilyen kinézettel meglehetősen hülyén érezném magam egy borostás kétajtós szekrénnyel.

Tehát vannak ilyen lányok, és könnyen megeshet, hogy épp a zsánereid, úgyhogy hajrá ;)

2010. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, és általában nemnézik ki belőlem a 18-at :)

Talán ebből is adódik, hogy bejönnek a kisfiús pasik... is. :) Igazából a férfias megjelenést ugyanúgy szeretem, mint a kisfiús mosolyt... csak jól viselje az illető :)

2010. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiús az arcom, de engem minden lány elutasít.... Esetleg vannak itt olyan lányok Komárom-Esztergom megye környékéről, aki ismerkedne velem? Barátnőt keresek, de minden lány elutasít a kinézetem miatt. Először is kisfiús az acrom, valamint elállnak füleim sajnos, de ha lenne itt olyan lány, akit ez nem zavar, akkor szívesen megismerném.... (A távolság 60 Km-ig. belefér..) 24/F
2020. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!