Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házimunkát hogy osztjátok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házimunkát hogy osztjátok el?

Figyelt kérdés
Minden héten takarítunk, egy nap alatt csinálunk meg mindent. Mindketten főállásban dolgozunk, mellette egyetemre is járunk, ő doktorira, én levelezőre. Szóval a hétköznapi leterheltségünk kb azonos. Van, hogy csak ő takarít, amíg én sütök/főzök hétvégén. Hétköznap két alkalommal főzök még. Mosást én intézem. Amíg ő pl másfél/két órát takarít, én addig 4-5 órát a konyhában vagyok. Ennek ellenére azt hallgatom, hogy én nem csinálok semmit, mindent ő csinál, és nem segítek neki a takarításban. Nálatok ez hogy működik?
febr. 25. 16:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

5# ma pl 4 fajta dolgot készítettem, ebben van süti, pékáru, főtt étel. Én dietasan étkezem, ezért van, hogy muszáj vagyok több félét készíteni.


10# hagyjuk már ezeket a hagyományos szerepeket. Már nem az őskorban élünk, hogy az asszony szüljön 8 gyereket, és mosson főzzön takarítson. Majd hogyha nekem annyi dolgom lesz, hogy vigyem a háztartást, meg neveljem az esetleges gyerekeket, akkor természetesen nem is fogom elvárni, hogy a párom segítsen itthon. De addig, amíg én ugyanannyit gürizek mint ő, ugyanúgy tovabbtanulok, mint ő, nehogy már még mindig ott tartsunk, hogy a nő ne pofázzon, csak legyen egy jó cseléd.

febr. 25. 18:18
 12/21 anonim ***** válasza:
Jó, akkor miért nem szakítasz vele hogyha nem értékeli a munkád, lustának tart? 🤔
febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12# mert ez csak egy probléma, nem fogok minden egyes gond miatt másik férfit keresni, tökéletes kapcsolat nincs.
febr. 25. 18:21
 14/21 anonim ***** válasza:

11# ez így már érthető, hogy mit kerestél a konyhában annyi ideig, és nem semmi, hogy még a kenyeret is te sütöd.


5#

febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem létezik ez így van, de ha lehord lustának, semmirevalónak indok nélkül az baromira nem jó kapcsolat.

Nincs önbecsülésed sajnos, félsz attól, hogy férfi nélkül végeznéd, megvárod a következő férfit kapcsolatban, ennyi, aki ugyanúgy felmossa majd veled a padlót.

Nem is hiszed el, hogy létezik normális férfi, aki tisztelettel beszél veled pedig léteznek.

Inkább maradsz egy fajankóval és kikötsz még egy hasonló köcsög mellett, mert neked olyan típusú férfiak tetszenek ezek szerint.

Na hát hadd mosogassa meg veled a Wc-t is akkor nyugodtan. Engem nem zavar. De az biztos, hogy értelme nem volt kérdést kiírni hidze változtatni nem akarsz/mersz egyáltalán.

Csak jár a szád fölöslegesen.

febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15# hű, te azt gondolod, hogy egy kérdésből ismered az egész párkapcsolatomat? Egy dologból nem lehet megítélni két ember kapcsolatát, ráadásul pont nem vagyok az a típus, akit leírtál. Szerinted az a megoldás, ha minden egyes probléma után az ember dobja el a másikat? Egyébként meg egy rendes ember, együtt vagyunk 15 éve, dolgozik, nem csal meg, mellettem van a bajban, stb stb... De dobjam ki, csak mert rendmániás, és szerinte az ő másfél órás takarítása többet ér az én 4 órás sütés/főzésemnél?
febr. 25. 18:41
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

#10, mekkora tapló vagy! Két autónk van, szerelőhöz viszem, ha szükséges. Családi házban lakunk. Nincs zongoránk, de ha lenne, se hurcibálnám egyedül. Ha értenél hozzá, tudnád, hogy nem is szabad.

A feleségem egy órával később jön haza, mint én. Nagyon sokszor vacsival várom, bevásárolok, porszívózok. Képzeld, én is értek hozzá. Vagy szerinted az lenne helyénvaló, ha én a tökömet vakarva nézném, ahogy ő széthajtja magát?

Amúgy milyen ingerszegény életed lehet, hogy minden szabadidődben a hatodikra cipeled a zongorát meg az ócska autódat bütykölöd...

febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnél is szintén szidta a barátja, hogy nem elég házias, nem takarít eleget...pár hónappal később kibújt a szög zsákból, valójában a pasi már ismerkedett egy másik lánnyal és csak a kifogásokat kereste a szakítás előkészítéséhez/szakításhoz.


Bár remélem, nem ilyesmiről van szó, de gondolj erre az opcióra is..:/

febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"De dobjam ki, csak mert rendmániás, és szerinte az ő másfél órás takarítása többet ér az én 4 órás sütés/főzésemnél?"


Ne dobd ki! Nyavalyogj tovább itt több kérdés kiírása után is meg barátnőknek, anyukádnak is!


Én lepattintanám, mert nem nyelném le azt, hogy lustának tartana holott a belem kidolgozom.

A rendmánia egy dolog, kezdjen vele valamit ha akar, vagy qssoljon mert nincs oka rá, hogy háborogjon.


"Amíg ő pl másfél/két órát takarít, én addig 4-5 órát a konyhában vagyok. Ennek ellenére azt hallgatom, hogy én nem csinálok semmit, mindent ő csinál, és nem segítek neki a takarításban."


Akkor hallgasd tovább. Nekem mindegy. 😎

febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
#19 oké 🙂
febr. 25. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!