Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házimunkát hogy osztjátok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házimunkát hogy osztjátok el?

Figyelt kérdés
Minden héten takarítunk, egy nap alatt csinálunk meg mindent. Mindketten főállásban dolgozunk, mellette egyetemre is járunk, ő doktorira, én levelezőre. Szóval a hétköznapi leterheltségünk kb azonos. Van, hogy csak ő takarít, amíg én sütök/főzök hétvégén. Hétköznap két alkalommal főzök még. Mosást én intézem. Amíg ő pl másfél/két órát takarít, én addig 4-5 órát a konyhában vagyok. Ennek ellenére azt hallgatom, hogy én nem csinálok semmit, mindent ő csinál, és nem segítek neki a takarításban. Nálatok ez hogy működik?
febr. 25. 16:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Kib@sznám a picsáb@! Így oldanám meg személy szerint.


De gondolom te nem fogod, mert annyira szereted szóval vagy leállítod, kiállsz magad mellett, cserélsz vele úgy, hogy ő főz, süt és takarít míg te csak takarítasz, vagy tűrsz neki tovább. Más választásod nincs.

febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem nézzük, eltakarítja mindenki, ami épp zavarja. Hétvégén együtt takarítunk. Érzésre ugyananyit csinálunk, de ha valaki a takarítással cseszegetne, mehetne amerre lát.
febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Soha nem volt téma. Teljesen random csináljuk. Hol u hol en akinek eszébe jut. Teljesen másrol szol az életunk is. Huszadrangú lovagolni témázni rajta. Sokkal fontosabb életdolgok vannak ennél.
febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*hol ő
febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A robot-porszívó, a mosogatógép, a mosógép elvégzi a munka naggyát. A kinti munkák az enyémek a bentiek páromé, röviden.


4-5 órát mit csinálsz a konyhában? Azért kevés olyan étel van aminek az elkészítése aktív 2 órát kíván, ha kettő főzéssel számolunk. Nálunk a főzés sokszor az enyém szokott lenni, csak mert jó vagyok benne, és fele ennyi időt sem szoktam a konyhában tölteni vele.

febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nálunk ez attól függ, ki van itthon tőbbet. De a nő dolgozik többet, ez fix. Én segítek, ha itthon vagyok, de ezt tudja is.
febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én (nő, doktori záróvizsga előtt állok, részmunkaidőben dolgozom) viszem a fürdőszoba,wc,konyha takarítását, illetve a főzés is rám hárul (de általában megúszós ételeket készítek sütőben/airfryerben, illetve szüleinktől nagyon sok ételt kapunk,azt lefagyasztjuk).


A barátom (nem tanul,teljes munkaidőben dolgozik)takarítja a nappalit,hálószobát,folyosót, övé a teljes lakás (60 nm2) porszívózása és felmosása, ha úgy van, ő rakja be a mosást, utána a szárítógépbe, majd kitereget, illetve a mosogatógépet, leviszi a szemetet.


Néha puffogok, hogy keveset segít, de valójában mindig megkérdezi, hogy tud-e segíteni (ugyanakkor egyedül gyorsabban és/vagy precízebben tudok takarítani.)


Mi az összeköltözés elején lefektettük, hogy ki mit vállal és azt tartjuk is.

febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hétvégén takarítok, főzök. Nem kérek segítséget páromtòl, mert nagyon háklis vagyok. Szòval nálunk a házi melo rám hárul, de ez miattam van. Hétköznap 1x főzök és a takarítás kimerül a mosogatásban, mosni meg a mosogép mos szòval kb ennyi. Szòlj a párodnak főzzön ő, te meg takarítasz.
febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja még annyit ház körüli munkát nem csinálok, azt csak párom.
febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

VAgy mennek a hagyományos szerepek, és mindenki csinálja amihez ért, vagy komolyan vesszük a megosztást és az egyenlőséget, de akkor a nő is takarodhat autót szerelni, felviheti a zongorát a hatodikra, és hasonlók.


Olyan nincs, hogy csak a nőknek legyen jó, aztán ha már jó, akkor legyen még jobb.

febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!