Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy ilyen jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy ilyen jól kijövünk egymással?

Figyelt kérdés

Alig ismerjük egymást de szinte minden gondolatunk ugyanaz, ha valami témába belekezdünk ugyanolyan állásponton vagyunk. Bármit csinálunk ugyanaz mindkettőnknek a reakciója. Mintha egy vonatban ülnénk a gondolatok hullámvasútján. És ez pont azért ilyen zavarbaejtő mert alig ismerjük egymást. Tehát az sem lehet hogy "összeszoktunk" és azért mondjuk mindketten ugyanazt. Befejezzük egymás gondolatait meg hasonlók.. Szerintetek? Ez mit jelent?

Két szinte vadidegen ember egymás gondolataiba lát.. Véleményeket kérnék, Köszönöm

amugy L16 F17


2010. okt. 24. 23:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyébként tudod mi magyarul a srác neve?


Google translate latin-magyar: Penis infortunatus lateris sinistri = Pénisz a bal oldali a szerencsétlen


Vagyis "szerencsétlen balf@sz".

2010. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

3. válaszoló nagyon adja :DD

Egyébként szerintem ezek (L)->a jelek nem jelentenek semmit, nekem legalábbis nem.

2010. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Amit írtál, azt bármilyen csajnál meg tudja játszani. Kérdezd ki komoly, felnőtt témákról de ne szólj bele, hadd írja le ő, abból meglátod, mennyire vagytok egy véleményen. Meg szerinted egy fiú azt kívánja egy lánytól, hogy "te most bambulj el!"? Ez akkora egybeesés, hogy olyan nincs. Nem furcsa ez neked egy kicsit sem?
2010. nov. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ennél már csak az lesz a cikibb ha a srác véletlen feltéved ide és elolvassa hogy te miket irogatsz meg bemásolod a beszélgetéseiteket. na akkor úgy hiszem hogy már nem fogja megjátszani magát:D de te tudod tényleg, ja és akárki más is feltévedhet és mondhatja neki, ha mégsem ő talál rá erre az aranyos kérdésre:D
2010. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Nem tudom. Furcsa egy kicsit, tényleg mintha megjátszaná. Miután elmondod hogy elbambultam, mondhatja hogy én tudtaaaam.:O mekkora véletlen. Szerintem akar tőled valamit, de annyira ne ájulj el tőle, csajozik:) ami végülis normális dolog.:D csak hát na..:D
2010. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezt az MSN szöveget nagyon kár volt bemásolnod.


Az egy dolog, hogy két szalmaszálat nem tesztek keresztbe, MSN, facebook, twitter, játék, TV, csajok/haverok az egész életetek... de hogy a rákba lehet unalomból, csak azért mert nem tudsz mit kezdeni magaddal, az abszolút SEMMIRŐL pofázni? :D

Így nem igazán lehet komolyan venni egy kérdést.



xDDDD

O.O

nemár

komolyan?XD

aha XD

xDDDDDD

wííí

(L)(L)(L)

2010. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én most elsápadtam, elkékültem és majdnem összeestem. Komolyan csak nézek bambán, hogy ez vajon igaz?? Ne viccelj kiscsaj erre már nincsenek is szavak, ti annyira egy húron pendültök. Nem is értem miért mondja itt mindenki, hogy ez semmi!? pedig ez .. ez.. Én már most összeköltöznék vele, gondold el még híresek is lehetnétek, olyan álompár lennétek! :DDD Amúgy az első 2 mondatom tényleg őszinte volt. Folytatólagosan meg annyit írnék, hogy elkesarítő, milyen naiv vagy. :DD
2010. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ööö szerintem félreértettétek. :D Barátként néz rám. És nem csak "msn kapcsolat". Találkoztunk már többször. Nyár óta ismerem, nem akar se átvágni, se rám mászni. A nevét meg (sajnos-.-') komolyan gondolta (szereti szidni magát-.-"). Ő mondta hogy másoljam be. Rendes srác. Simán csak annyi a kérdés, hogy hogy hasonlíthatunk ennyire.
2010. nov. 6. 16:09
 19/19 anonim ***** válasza:

Te nem érted, senki sem gondolta azt, hogy ne találkoztatok volna már.

De mi az, hogy hogy hasonlíthattok ENNYIRE?


Az ilyesmik (még ha száz meg ezernyi hasonló párbeszéd is zajlott volna köztetek), abszolút semmi közös pontot nem árulnak el, ezt egész egyszerűen bemagyarázta neked.


Egy egészen kevés és minimális manipulatív készséggel (és tényleg nem kell hozzá sok), ha elég hiszékeny és megvezethető vagy, bármit lehet úgy tálalni, mintha a te ötleted lenne.

Mintha te állapítanád meg.

Mintha te éreznéd úgy, hogy sok a közös.


De persze mindenki amit megérdemel. :]

2010. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!