Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy ilyen jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy ilyen jól kijövünk egymással?

Figyelt kérdés

Alig ismerjük egymást de szinte minden gondolatunk ugyanaz, ha valami témába belekezdünk ugyanolyan állásponton vagyunk. Bármit csinálunk ugyanaz mindkettőnknek a reakciója. Mintha egy vonatban ülnénk a gondolatok hullámvasútján. És ez pont azért ilyen zavarbaejtő mert alig ismerjük egymást. Tehát az sem lehet hogy "összeszoktunk" és azért mondjuk mindketten ugyanazt. Befejezzük egymás gondolatait meg hasonlók.. Szerintetek? Ez mit jelent?

Két szinte vadidegen ember egymás gondolataiba lát.. Véleményeket kérnék, Köszönöm

amugy L16 F17


2010. okt. 24. 23:43
1 2
 1/19 Moszuke ***** válasza:
100%

szerintem ez tök jó.

ritka az ilyen.

2010. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
egy kapcsolat kezdete :D
2010. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

..              Penis infortunatus lateris sinistri             üzenete (0:01):

*wííí éjfél

         BabyBell. \m/           üzenete (0:02):

*elbambultam.xD

..              Penis infortunatus lateris sinistri             üzenete (0:02):

*EPIC

*MŰKÖDÖTT A KÍVÁNSÁGOM

         BabyBell. \m/           üzenete (0:02):

*hogy?

..              Penis infortunatus lateris sinistri             üzenete (0:02):

*hogy bambulj el 1 fél percrexDDDD

         BabyBell. \m/           üzenete (0:02):

*O.O

*nemár

*komolyan?XD


..              Penis infortunatus lateris sinistri             üzenete (0:02):

*aha XD

..              Penis infortunatus lateris sinistri             üzenete (0:02):

*xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

*(L)(L)(L)


Egy ilyen a sok közül.:) Köszönöm a válaszokat. Várom a többi véleményt is.:D

2010. okt. 25. 00:10
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nem adja a szintet. Bocsi, kislány.
2010. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Ez az msn elég gyenge. Penis? Vicces mennyire naivak tudnak lenni a csajok, ha szerelmesek akarnak lenni. Pl.: Veszek 2 epres joghurtot, mert rohadt éhes vagyok. Nagyban majszolom, jön a csaj, mondja hogy mennyire szereti ő is az epres joghurtot. Én meg erre: gondoltam, ezt neked hoztam! (Pedig rohadtul nem, éhes is maradok, viszont egy lépéssel közelebb kerültem a puncijához). Az egyik legtutibb módszer csajok befűzésére, hogy elhitetjük velük, mennyire rohadtul ugyanolyanok vagyunk. Ha a többi apróság is ilyen, mint ez az msn, akkor nagyon naiv vagy.

Persze ez csak egy szemszög, nem akarom ezzel azt mondani, hogy Penis is olyan, mint én, és ha valódi ez az egyformaság, akkor az tök jó dolog, és még komoly is lehet.

2010. okt. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Valódi.:)
2010. okt. 26. 21:57
 7/19 anonim ***** válasza:
igen, ebből tényleg gyanús, h csak "megjátszott" ez a közös nevező...
2010. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
És ha majd összejöttök azt mondod szex után: nem volt orgazmusom... F:Télleg? pont azért csináltam h ne legyen :)
2010. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Uccsó nagyon jó!
2010. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ott a pont az előttem válaszolónál :D
2010. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!