Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglátott és azóta olyan fura!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátott és azóta olyan fura!?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal msn-en ismerkedtem meg itt lakik nem messze tőlem. Látott képeken és elég fotogén vagyok azt mondják elég erős kék szemem van és arcom is elég markáns. Gyúrok is. Azt gondolta photosophos vagyok, vagy azt hogy nem én vagyok a képeken. Utána elhívtam volna talira de nem akart jönni nem bízott bennem. Megyek a városba és meglátott egy nap én nem ismertem őt fel de ő engem igen. Alaposan megnézett gondolom majd msn-en rám írt utána hogy láttalak. Undok volt velem kicsit és megjegyezte, hogy tényleg nem photosoppos vagy bocs... kérdezem és? mondja tényleg szép a szemed... ennyi aztán azóta nem nagyon beszéltünk. Most mi a baja nem érdeklem vagy csak úgy kiváncsi volt rám tényleg én vagy-e?
2010. okt. 24. 23:37
 1/3 A kérdező kommentje:
elírtam a végét bocs de már álmos vagyok--- én vagyok-e
2010. okt. 24. 23:38
 2/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha beszélsz vele, és megkérdezed tőle. Sajnos ebben nem tudok segíteni, a lányok eléggé kiszámíthatatlanok. 21/l
2010. okt. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
Giggoló Fernándónak pszichiáterhez kell fordulnia, Eszmeralda meg mehet a picába
2010. okt. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!