Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lógnak a melleim pedig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lógnak a melleim pedig csak 14 vagyok zavaró?

Figyelt kérdés

Hello... lógnak a melleim 14 éves vagyok

igazából engem nem annyira zavar de majd ha odakerülök,hogy barátot keresek meg ilyenek na..attól félek jó engem nem zavar de majd a páromat biztosan fogja ... és attül félek,hogy a mellem miatt nem lesz barátom...

tudom hogy ha igazán szeret akkor ez nem lényeg nem érdekes...de a mai fiúkat csak a külső érdekli... nem vagyok egy csúnya lány...(nem ego!!!) de a letöbbet a mell meg a fenék érdekli és...hát mondom amelleim ...:S:S

titeket zavar????:$$$


2010. okt. 24. 16:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75B h a fenébbe lóg O.o Nekem is akkora és nem lóg sőt kerek feszes és mindenki azt mondja h nagyon szép a mellem,...:S De lehet h neked nem is akora és csak bele tuszkolod a kisebb melltartoba és amiatt meg ereszkedett
2010. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

akkora mellem van már mérték is meg minden...

aztmondták 75-80/B van olyan melltartó amiből C kell de akkor elég a 75/C

Ja és LÉGYSZI írjátok oda a nemetek és a korotok kösszi ..:)

2010. okt. 24. 17:13
 13/19 A kérdező kommentje:
amúgy attól,hogy neked is akkora és neked nem lóg hanem szép feszes attól még egy másik lánynak simán lóghat az akkora melle...
2010. okt. 24. 17:15
 14/19 anonim ***** válasza:
akkor is baromság mert olyat még nem láttam h 75.bs lógotvolna S
2010. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
DE NEKEM AKKORA !!! MIND 1
2010. okt. 24. 17:40
 16/19 anonim ***** válasza:
azért mert gyakorlatokat csinálsz azzal nem lesz jobb hiszen csak a mellizmodat erősíted nem a bőrödet feszesíted és használhatnál feszesítőkrémet. nekem is van egy bnőm akinek ekkora cicije van és azért mert régebben éjjel nappal melltartót hordott. az is lehet egy ok hogy pl tesiórán nincs rajtad sportmelltartó és ahogy ugrálsz nyúlik...
2010. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nah szóval úgy értettem h azért lóg neki mert melltartót hordott... jah am lány vok és 16.
2010. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
En azt kivanom neked, hogy ez legyen a legnagyobb gondod az eletedben! Log... Na es? Ne az ujsagban latott modellekkel hasonlitsd ossze magad. Ha epp annyira aggat, idosebb korodban kicsit felturbozod, habar szerintem nem lehet csunya igy sem! Mit parazol ezen? Van akinek olyan pici, mint ha fiu lenne es van akinek akkora,hogy szoritot hasznal. Es mind jo. A fiukkal nem lesz gondod 100%. F
2010. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

tesis napokon sport melltartóban vagyok. itthon nem is hordok melltartót... hazajövök leveszem...

a feszesítő krémekben meg nem bízom megveszem egy vagyonért... aztán semmi...

az utolsónak meg köszönöm...:)

engem annyira nem is zavar csak majd ha a barátoomal odajuunk akkor gondolom őt fogja mert a masi pasiknak már csak a külső számít...nem a belső...(tisztelet a kivételnek)

mind 1 köszönöm az eddigi válaszokat...:)

2010. okt. 25. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!