Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lógnak a melleim pedig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lógnak a melleim pedig csak 14 vagyok zavaró?

Figyelt kérdés

Hello... lógnak a melleim 14 éves vagyok

igazából engem nem annyira zavar de majd ha odakerülök,hogy barátot keresek meg ilyenek na..attól félek jó engem nem zavar de majd a páromat biztosan fogja ... és attül félek,hogy a mellem miatt nem lesz barátom...

tudom hogy ha igazán szeret akkor ez nem lényeg nem érdekes...de a mai fiúkat csak a külső érdekli... nem vagyok egy csúnya lány...(nem ego!!!) de a letöbbet a mell meg a fenék érdekli és...hát mondom amelleim ...:S:S

titeket zavar????:$$$


2010. okt. 24. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mutass képet, megmondjuk
2010. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
képet, annyira vészes csak nem lehet
2010. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tényleg így van.. ha a barátod igazán szeret, akkor nem a melledet fogja nézni! Ha annyira zavar, szerezz be egy jó melltartót. A külvilág nem lát át a pólódon és a melltartódon keresztül, hogy lóg a melled.
2010. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Es ha nem titok, mekkorak? Mert nem mindegy...
2010. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
A jó melltartoval az a gáz h a csaj osztársak piszkálni fogják h csal a meltartoval és ki piszkálják ..:D meg halóg akkor is XD ..16 L ..Aki pár osztársával ezt meg csinte már :PxD
2010. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Moszuke ***** válasza:

nem zavarna.

(láb párti vagyok)

2010. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
nekem feszesek 15/l
2010. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

kérdező vok xD:

nah képet nem mutatok .mert aztmondtam...

az meg igazán nem érdekel hogy neked feszes meg ilyenek ezek inkább ne is vélaszojanak ...

elég sok melltartóm van és abban nem is látni...

és igazából az osztáyltársaimat is lesz*rom...-.-

van egy bátyám és szerinte nem csúnya ... (nem kell semmit se félreérteni)-.-"

eggye nemérek jó ez lehet hülyeség de ez van :D:D

na szóval a dagat nőknek meg a dagadt tiniknek is lóg meg mindne van barátjuk tök jól megvannak...

de én nem vagyok dagadt és nem si voltam az sohasem... nem értem mért lóg anyám szerint ha mellfeszesítő gyakorlatokat csinálok akkor jobb lesz csinálom de semmi... fekvőzöm meg minden a karom már olyan izmos hogy abból is elegem van :S:D de a mellemen semmi változás...

nem értem... és remélem,hogy majd a barátom emiatt nem fog dobni meg lyenek...

egyszerűen azt érzem ezzel elvan cseszve az életem ...

eddig akitől kérdeztem erről pár dolgot... aztmondta magától van satöbbi ...:S na midn 1

egyébként a méret 75/B

2010. okt. 24. 16:53
 9/19 frenzon ***** válasza:
75/b az hogy az istennyilába lóg neked?:O kicsit kicsi ahhoz hogy lógjon
2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

75-80 /B

és lóg.

-.-

2010. okt. 24. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!