Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy ez nekem szarul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ez nekem szarul esett?

Figyelt kérdés
A barátommal megbeszéltük,hogy ma találkozunk.Most hívott,hogy napoljuk el,mert a focis csapattársaival van kaja.Pedig alig tudunk egymással találkozni.Heti 3 alkalom... :/
2010. okt. 24. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

HEti 3? :DVan akinek havonta jut ennyi..Ne nyavalyogj,tuti 15-16 éves csaj vagy. :) És hadd legyen a barátaival és ne mindig csak veled ha van ideje..

L

2010. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jogos nem jogos. tök mindegy. ez van. tedd tul magad rajta és ne sértődj meg ilyeneken. basszus nekem energiám nem lenne ilyeneken felhuzni magam....16l
2010. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én se tudok többször találkozni a barátommal, mégis megértem ha épp a barátaival van. ennyi tolerancia kell egy kapcsolatban. persze rosszul esik, nekem is rosszul esne, de nem szabad kisajátítani.
2010. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Kedves 1.válaszoló! 18 éves vagyok,de köszi neked is.

2010. okt. 24. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
amiért rosszul eshet, az az, hogy szóljon előre, és ne lemondja a randit, azonkívül igaz, hogy a heti 3 bőven elég, és hogy ne lógj rajta fojton
2010. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

heti 3? érezd magad kiváltságosnak... mi a heti 1-2 vel sztem szerencsések vagyunk, ezen a héten csak 1x találkoztunk, na de még igy is, van aki 2hetente tud csak...

az hogy megbeszéltétek és UTÁNA mondja le ilyen miatt hogy hirtelen inkább kaja a haverjaival, na az eshet szarul, ez jogos... ha megbeszélek egy randit barátnőmmel, akkor nem mondom le nyomós okok nélkül... ha program van meg előre megmondom hogy akkor nem jó a tali...

2010. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem esett szarul csak inkább szomorú vagy h nincs tali nem?:) ne tedd szóvá ezt a barátodnak...mert szerintem a fiúk nem szeretik a hisztis barátnőket és ne csináld magadnak a feszültséget :)legyél mindig ott mellette és támogasd bármi is van :) legyél nagyon jóó barátnő :) sok sikert.
2010. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

16:58-nak külön,aranyos vagy :)

2010. okt. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!