Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agybeteg a bnőm, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agybeteg a bnőm, hogy ennyire szereti a kutyáját?

Figyelt kérdés

4 hónapja van neki ez a csivava kutyája, mi 1 hónapja vagyunk együtt. Csomó helyre viszi magával, drága dolgokat vesz neki... Nagyon irritál a kis vakarcs!

Mit tegyek, hogy kevesebbet törődjön vele?

20 éves lány, nem értem miért ilyen buta...


F27


2010. okt. 24. 13:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Törődj te helyette is többet a vadállattal! :D

Próbáld ki:))

2010. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem agybeteg, csak szereti az állatokat(remélhetőleg nem csak fellángolás). Vagy fogadd el úgy,amilyen, vagy told el a biciklit,ha érted.. Egyébként meg ismered a mondást: Ha szeretetre vágysz, légy szeretetre méltó.
2010. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem tudom bántai.. ott aludni még nem szoktam, ha náluk vagyok akkor meg mindig fut a bnőm után, ha kimegy a szobából vagy valami
2010. okt. 24. 13:11
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák már csak ilyenek...

Nem mondod komolyan,hogy a kutyájára vagy féltékeny:DDD

2010. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De, igen, mert nagyon sokat foglalkozik vele.

5000 ft-os kutyaparfümöket vesz neki és a legdrágábbat mindenből, mert "CUCUKA" megérdemli....

2010. okt. 24. 13:18
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

De állatbarátok vagytok,akkor titeket is meg kellene ölni,kérdező ne bántsd,szegény állatot,ő is egy érző lény,és miér baj ha gondoskodik róla,anyaszeretet,ez sose baj.

És ez neked miér is fáj?

Arra gondolj,hogy tud szeretni így tuti szeretni fog téged is és majd a gyerekét is.

Állatgyilkosokra meg ne hallgass,eléggé gáz,hogy megfordul valakinek ilyen a fejében ezér tart az ország ahol.


23F

2010. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
backi 5000 kutyaapaarműűűm na ilyet se hallottam még inkább adná nekem jogsira összegyűjteném
2010. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megteheti akkor nyugodtan vehet neki jó cuccokat. De téged is fog legalább annyira szeretni mint a kutyáját. :) Az állatgyilkosságra pedig ne hallgass. Bocsi, hogy eltérek a témától, de számotokra milyen ez a 7 év korkülönbség?
2010. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A 13:07-es és 13:09 válaszoló kapja be!


Nos a kérdésre visszatérve. Nem hiszem el,hogy 27 éves FELNŐTT FÉRFI létedre egy kiskutyára vagy féltékeny! Van szád nem? Akkor mondd el neki a problémád,hogy törödjön többet veled,és kevesebbet a kutyussal. Nem értem miért a kutyát kellene hibáztatni,nem ő tehet a gazdája viselkedéről. Ha nem változtat a lány akkor hagyd el! Rengeteg lány mászkál az utcákon,aki kevésbe kutyaimádó!


Ui: A te pénzedből veszi a kutyusnak a dolgokat? Ha nem,akkor nem értem mi közöd van hozzá,hogy mire költi a pénzét. Talán csak nem az a baj,hogy nem rád?

2010. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Divatból csinálja mindezt, mert így ugyanolyan lehet, mint a többi elkényeztetett, feltűnő műp..csa. Brrrrr!

De az állattal nem tesz rosszat. Szerintem ne foglalkozz a hóbortjával, vagy legyen neked is valami, ami nagyon fontos. A kutyát semmiképp se bántsd, nem ő tehet róla! (Ugye előző bar.om hozzászólók!?)

30/N

2010. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!