Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudassam, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam, hogy szerelmes vagyok egy lányba?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon szeretek, de ő szerintem csak barátságot tud közöttünk.Nem szeretném neki szegezni a kérdést, de azt sem tudom, hogy mit csináljak. Van valkinek valamilyen tippje?
2010. okt. 24. 10:38
 1/5 Jules10 ***** válasza:
Muszáj lesz lekonkretizálnod pedig a dolgot, vagy szenvedsz tovább és őrlődsz. Hívd el randira és tudatosítsd benne, hogy ez nem csak baráti találka (amikor találkozol vele vigyél neki egy vörös rózsát pl).
2010. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
őszinteség....hallottál már róla????
2010. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki!!! vagy ha nem mered akkor mindig menj oda hozzá amikor tudsz és beszélgess vele nevess a viccein meg próbáld meg mindig őt nézni akkor talán már le is esik neki..mondj neki egy párbókót ha esetleg van mindkettőtöknek myvip-e vagy valami olyan ami kijelzi neki azt,hogy megnézték az adatlapját.Ha nincs bejelölve akkor jelöld be evvel tudtára dod,hoyg akarsz tőle valamit és sokszor nézd meg azadatlapját és egy idő után fel fog tűnni neki hidd el ;) legalábbis nekem tutira feltűnne hameg nem esik leneki akkor nagyon hülye lehet e csaj =)
2010. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia előző vagyok sorry a helyes írásért =S
2010. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mond meg Neki mi az ábra ennyi. utánna randi, bókok, ez meg az... :D
2010. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!