Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés
Mostanában kicsit roszba vagyunk a barátommal , 8hónapja vagyunk együtt és együtt is lakunk.Ma aza tegnap ugy volt egyik haverjával elmennek valami csávóhoz dolgozni , de már dolgozott ott régebben is . Normális utcai ruhába ment el , de éllitólag ahverja dott neki munkás cuccot . Probáltam hivni de nem volt elérhető , szoltam a haverja csajának , hogy hivja fel a haverját h barátom csináljon vmit a telóval . Állitólag nem volt térereje de tudtam vele beszélni . Ma nem jött haza azt mondta majd elmond valamit , és elvileg azért nem jött haza mert asrác hozta volna öket kocsival , de gondolom az azt mondta maradjanak ott majd hnap haza mennek . A leg bosszantób h oda valaósi a volt bnője barátomnak ahova mentek . Most mit gondoljak segitsetek !? ha vmit nem értetek akk kérdezetek ! És a hülye kérdésekre nem vagyok kivánccsi 18/L
2010. okt. 24. 03:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. Le sem feküdtél, mert aggódsz. Gondolom ez a helyzet. Nem hiszem, hogy mert most rosszban vagytok, ő pedig kimarad egyetlen éjszakára, már valami sumákolásra kellene gondolni. Bár ez az "elmond valamit" érdekes. Annyira rossz a helyzet, hogy ez lehet a szakítás? Túl sokat nem árultál el a viták mélységéről. De annyira csak nem reménytelen a kapcsolat, hogy félre dugjon. Nekem is voltak rossz napjaim az exemmel, de sosem csaltam meg. 22/f
2010. okt. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! Már beszéltem vele :( most nem rég hivtam mert MOST már jó a telója , azaz nem is volt rosz :'( ő kapcsolta ki :'( és azt mondta majd monnd valamit , kiszedtem belöle mondom szakitani akarsz , erre azt nem mondtam , azt szeretné , h amit már párszor felvetettünk , h párnapra anyumhoz meek. Nagyon szomi vagyok :'( elvileg most majd jön haza . Cska az a leg rosszabb h volt pasim is igy szakitot elment 1 napra és szia ... Ti pasik mért nem tudtok a szemünkbe nélzni :'(
2010. okt. 24. 09:36
 3/6 Jules10 ***** válasza:
Én eddig minden exemnek megmondtam személyesen, hogy mi a helyzet, úgyhogy az általánosítást kikérem magam és a férfitársadalom nevében.
2010. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha már az egész férfitársadalmat támadod akkor had tegyek fel egy kérdést, a nők mért nem veszik észre hogy az állandó gyanakvásukkal, ellenőrzési kényszerükkel szinte megfolyatják a pasikat???


Nem tudom mennyi időt szoktatok együtt tölteni, de hagy egy kis teret neki, ha meg tényleg félre kefél akkor küld el a ribancához, és szórd ki a cuccát az ablakon.


Ha esetleg kiderül hogy semmi ilyesmi nem volt akkor mond meg neki hogy legközelebb ne fogalmazzon és ne viselkedjen félreérthetően.


Am szerintem ha már felmerült benned hogy "biztosan megcsal" (és ráadásul mert okot adott a gyanakvásra) akkor vess véget a kapcsolatnak, mert innentől mindig gyanakodni fogsz, és egy működő kapcsolatnak a bizalom az egyik alappillére...

2010. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Háát haza jött meg beszéltük meg minden , egy kicsit elege volt mindenből meg nekem is . Most jól el vagyunk és nem gyanakszok :) am meg kiszórni max ő szorhatná ki a cuccaim mert nála lakok xD
2010. okt. 26. 13:16
 6/6 anonim válasza:
okok, de értetted a lényeget... am grat hogy sikerült tisztázni a dolgokat
2010. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!