Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldanátok meg (rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg (rövid távon) ezt a tavkapcsolati problémát?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet, hogy lassan egy éve vagyok a párommal párkapcsolatban ami tavkapcsolat. A kapcsolat elején elég sok időt, kb összesen kb 3 hónapot nálam töltött. Meg tudta oldani, munkanélküli volt.


Alapból ő sokkal jobban Pesthez van kötve mind én, a nyelvismeret hiánya miatt is, illetve van egy kutyája. Na már most nálam kutya nem lehet a szerződésem szerint, meg ezen kívül a főbérlőm többször látott minket együtt, hivatalosan pedig egy emberre van kiadva a lakás. Mivel nem életvitelszerűen lakik itt, meg nem is költözött ide, nem jelentettem be, meg sikerült kimagyaráznom a helyzetet.


Na már most lett közben olyan melója, ami teljesen online, simán velem tudna lenni emiatt, aminek részben örülnöm kellene, de mégsem tudok, a fentebb említett körülmények miatt. Persze lehet keresni kutyabarát lakást, meg két személyre is, de így is rohadt sokat költök itt a lakásra, szal ennél olcsóbban nem találnék.


Másik opció: én járok többet hozzá Pestre, viszont biztosan megemlítené egy ponton, hogy jó lenne ha beszálnék a rezsibe.


Amúgy nem célom hosszú távon itt maradni, de nem is tervezem egyből felmondani a melómat. Nem tudom mi lenne a megfelelő opció jelen helyzetben. Amúgy amikor nálam volt a parom, egy barátjának lepasszolta a kutyát, de nem várhatjuk el, hogy folyton neki passzoljuk le.



jan. 27. 19:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehat az odakoltozesevel kapcsolatban is csak a kifogasaidat soroltad.
jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire jött át, hogy te nem Magyarországon élsz, hanem 600 km-el odébb? Semennyire, mivel eztnem írtad😁

Távolság túl sok, érzelem túl kevés=átbídalhatatlan probléma.

jan. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Te nem akarsz haza költözni, sem a pasihoz. Valóban szükséges az összeköltözés vagy jól megvagytok így? Mert ha nem szükséges, de nem is akartok mélyebbet miért ne maradhatna úgy ahogy most van?

Ha meg fontos az összeköltözés fogadd el, hogy nem egymással fog ez megtörténni. De ezt szerintem nem 3 napja tudod, hanem mióta ismerkedtetek tudtátok ki mit gondol.

jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13) szerintem ő sokkal jobban feltalalja magat otthon mint en itt. En vegzek a munkaval ds gyakran ilxeneken lamentalok hogy arrebb tegyem e a ruhamat az agyrol a szekre, vagy megfozzek-e holnapra. Aztan sokkal inkabb kitoltik a gondolataimat ezek a ketelyek.


Eddig mukodott a kuloneles, meg azert 600 km nem nagy tavolsag, van busz/vonat/repcsi minden is haza, hozzaszoktam, hogy az ejszakat a buszon toltom. 😂 De persze hosszu tavon nem tul idealis ez igy. Nekem oktoberig amugyis fixen tart itt a lakasszerzodesem, utana meg olyan lakast keressek ami esetleg felaron beengedi a kutyat? De itt is az a gond, ha nem tartozkodik itt a kutya meg a baratom se, akkor csak feleslegesen koltottem koltozesre. Nagyobb lakast talalok, olcsobbat valszeg nem.

jan. 28. 10:39
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ő mit mond erről? O mit szeretne? Vele kellene erről beszélgetni, nem velünk.
jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nyilvan jobb lenne neki, ha en ott lennek vele, de amirol nem vagyok meggyozodve, hogy csak azert, mert tenyleg oszinten szeret, vagy mert akkor lenne plusz ket segito kez. Nekem meg egy kicsit visszalepes is lenne a kulfoldi elet utan hazakoltozni csak miatta, sokkal rosszabb fuzetesert. Ilyen dilemmaim vannak
jan. 28. 11:01
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ti nagyon nem egymással terveztek. Fölösleges erőltetni, ez hosszú távon nem fog működni.
jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%
Szakítsatok ha nem akarsz állatbarát helyre költözni, se rezsit fizetni.
jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veletek azóta, kérdező?
aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Megvagyunk. Sokat ingázok.
aug. 16. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!