Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amerikában készült tanulmány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikában készült tanulmány alapján a 18-30 év közötti férfiak 27% még szűz. Mit gondolsz, miért alakult ki? Magyarországon is hasonló a helyzet?

Figyelt kérdés

jan. 27. 15:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

47: Szerintem nem normális, hogy a férfiak többsége 20 év alatt szűz, de az sem, hogy a férfiak/nők másik része már sokadik partneren van túl és nem akarnak kötődni valakihez, helyette egyszerű, rövid élvezetek hajszolnak mindig mással.


48: Nagyon látszik, hogy nő vagy és bele sem akarsz gondolni milyen férfinak lenni, csak a buta feminista dumát fújod.


Annyira érdekes, hogy egy problémánál kizárólag férfiak vannak hibáztatva, miközben a nőből fele annyian élnek a világon. Szerintem mindkét nem felelős a helyzet kialakulásáért, de valahogy ez jellemző, hogy a nők igyekeznek kibújni a felelőség alól.

jan. 28. 17:16
 52/61 anonim ***** válasza:
54%
"Szerintem nem normális, hogy a férfiak többsége 20 év alatt szűz"- tök normális! 20 évesen még éppenhogycsak felnőtt. Nem kell semmit elkapkodni. Nekem pont az nem normális, hogy középiskolások már túl vannak mindenen, szexuálisan ki vannak égve! (ezt egy középiskolai tanártól hallottam nemrégiben)
jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
36%

A férfiak többsége nem szűz 17-20 között.


"miközben a nőből fele annyian élnek a világon."

Mégegy inci finci fantazmagória:

"Of the 7.95 billion people living on the Earth in 2022, four billion were men and 3.95 billion were women. "


És nem, nem a nők gondja, hogy vannak szűz férfiak. A te egyéni problémád. Senki nem köteles veled dugni.

jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira érdekes, hogy egy problémánál kizárólag férfiak vannak hibáztatva, miközben a nőből fele annyian élnek a világon."


Te direkt ilyen seggedből kihúzott adatokkal dobalozol?:D Ez már nem az első.

jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%

Szégyenszemre csak ősszel sikerült elvesztenem és az utóbbi időkben elég sok "visszaigazolást" kaptam, hogy nem csak én vagyok lúzer, hanem nagyon sokan szűzek még 20 felett. Ez csak az én saját tapasztalatom, de végülis a statisztikába bőven belefér. 25 felett viszont általában a legnagyobb lúzerek is elvesztik (ld. én), nagyon kevés ilyet ismerek és a statisztika szerint is hibahatár alatti a 25+ éves szűzek aránya.


23F

jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, valójában semmi meglepő nincs benne, a szex szokás szerint ugyanúgy működik, ahogy a pénz, a különbségek folyamatos növekedésével a keveseknek jut belőle egyre több, amíg a többségnek egyre kevesebb... szimplán követi a kapitalizmus görénylogikáját... nem véletlen, hogy a társadalmilag egalizálni kívánók tűzik zászlajukra mindig a szexualitás egalizálását is...
jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

"47: Szerintem nem normális, hogy a férfiak többsége 20 év alatt szűz, de az sem, hogy a férfiak/nők másik része már sokadik partneren van túl és nem akarnak kötődni valakihez, helyette egyszerű, rövid élvezetek hajszolnak mindig mással."


Én férfi vagyok, de nem értem miért ne lenne normális hogy valaki 20 év alatt soha nem szexelt.


Ez amiről te írsz, úgy hívják hogy irigység. Nyilván nem tartod normálisnak, hogy más akkor szexel amikor akar, mert te nem teheted meg. Ha megtehetnéd, eszedbe sem jutna, hogy ez nem normális dolog.


Azért mert a világ nem a te elképzeléseid szerint működik, vagy éppen a nők nem a te elképzeléseid szerint működnek, attól még nem lesz bármi is nem normális.


Ha azt mondod igazságtalan az élet en bloc, azt szerintem mindenki elismeri. Nem csak párkapcsolat terén, hanem mindenben. Van aki kevés munkával is sok pénzt keres, más a lelkét kiteszi és mégsem jön össze neki semmi. Ez csak példa volt. Vannak szemét emberek akik nem becsülnek senkit és mégis sok nőt/pasit összeszednek, más meg rendes és jóravaló és mindig kifogja a rosszat. Ilyen van, persze. Ez szerintem mindenki elismeri.


De nem normálisnak titulálni egy helyzetet mert te annak nem vagy/lehetsz részese, az azért kicsit erős.


Ez olyan mintha most azt írnám, nem normális dolog, hogy én 33 évesen már 10+ éve külföldön dolgozom és egy autóért évekig spórolok mire meg tudom venni hitelmentesen. Míg a kolléganőm 25 éves barátja 30 milliós Mercedesben ül, mert jól menő családi vállalkozásuk van.


De miért ne lenne normális?


Ha az én családomnak lenne jól menő családi vállalkozása, ahol egy 30 milliós autó olyan mint más családban egy iPhone, akkor biztos vagyok benne, hogy 25 évesen én is egy 30 milliós Mercedesben ültem volna.


Igazságtalan? Ítélhetem annak. De ettől még teljesen normális jelenség. Azért mert valaminek nem lehetek a részese (rajtam kívülálló okok miatt), attól még teljesen normális hogy egy fiatal srác, 30 milliós autóban ül.


Ez ennyi igazából.

ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:

57: Azért nem normális, mert ha embereket használati cikként használjuk majd eldobjuk ha nincs rá szükség, az teljesen megöli az érzelmeket és hosszútávon kötődési problémát okoz. Lásd mennyi válás és gyerek születik a fejlett nyugaton az utóbbi időben. Ha így haladunk, vagy kihalunk avagy mesterségesen kell majd gyereket csinálni.


Nem igazságtalanságról van szó, ez annál sokkal komolyabb.

ápr. 15. 20:40
 59/61 anonim ***** válasza:

58


Kihalunk? Lassan súroljuk a 8 milliárd főt, soha nem volt ennyi még a Föld népessége.


De azt meg kell értened, hogy az emberi érzelmek nem racionalitás alapján működnek. A te érzelmeid sem így működnek.


Az emberek akkor "dobnak el" embereket, ha ezek az érzelmek megszűnnek.


Válni senki sem jókedvéből és unalmából válik. Az mindig egy hosszadalmas, anyagias, sok problémás procedúra. Unalomból nem csinálnak ilyet az emberek. Válni akkor szoktak, ha nincsenek már érzelmek.


Azért nem fogok együtt lenni egy olyan emberrel aki iránt (már) nem érzek semmit, mert így 10-100-1000 év múlva kihal az emberiség. Isten bocsássa meg, de ki nem sz.rja le?


De mint már írtam is, ez a veszély abszolút nem fenyegeti a világot, mert túlnépesedés van.


A te érzelmeid ugyanúgy nem racionális alapon működnek mint a többieké.


Nem fogod elvenni a 120 kilós Donna Marcsit és csinálni neki gyereket csak azért, mert szíveden viseled a Föld nevű bolygót és nem szeretnéd, hogy 1000 év múlva kihaljon az emberiség (harmadjára írom, ez a veszély nem fenyeget). Nem csak ez miatt nem, hanem azért sem, mert nem tudsz, nem vagy képes érzelmeket táplálni a 120 kilós Donna Marcsi iránt.


Hiába tudod racionálisan megmagyarázni hogy márpedig jó társad lenne a Donna Marcsi, hogy békében tudnátok felnevelni a gyerekeiteket, hogy mindkettőtök lelke töltődne ha együtt lennétek és hozzátettetek ahhoz is valamit hogy a Földön ne kelljen 1000 év múlva mesterségesen gyerekeket csinálni - annak ellenére hogy ezek racionális érvek - az érzelmeid nem engedik meg, hogy együtt legyél a Donna Marcsival. Mert egyszerűen fizikailag képtelen vagy szeretni és kötődni hozzá. Nincs vonzalom.


Ezt pedig azért írom, mert meg kell értened ennek az ellentétét is.


Hiába tudsz felsorolni 10+ érvet hogy te miért vagy jó választás, lokálisan és globálisan is akár, teljesen mindegy, ha a nők szemében te testesíted meg a Donna Marcsit akihez nem tudnak fizikailag vonzódni, akkor nem lesznek az életed részesei.


Sem a szex, sem a párkapcsolat nem alanyi jogon járó tényező. Vagy tudsz érzelmeket generálni az ellenkező (vagy akár saját, teljesen mindegy) nemben, vagy nem. Ha tudsz és minden második nap szexelsz 15 éves korod óta, hát az tök jó, valójában senkit nem érdekel. De attól mert betöltötted a 18-at vagy a 30-at és nem szexeltél még 1x sem, sajnos ez sem érdekel senkit, mert ez nem alanyi jog.


Bármelyik kategória is vagy, ez a te saját életed. Ezért sem a nőket nem teheted felelőssé, sem pedig a társadalmat. Mert nem a nők és nem is a társadalom tehet arról, hogy te nem tudsz érzelmeket kiváltani más emberekből.


És jöhetsz itt kötődési zavarral, meg kihalással, elfilozofálhatsz a végtelenségig. De az emberi természet és az emberi érzelmek nem változnak. 100 évvel ezelőtt sem racionálisan működtek az emberek érzelmei és 100 év múlva sem racionálisan fognak működni. Ezt vagy elfogadod, vagy nem, kiírhatsz még 20 ilyen kérdést teljesen máshogy megfogalmazva, a Föld pontosan úgy fog tovább forogni, mint ahogy tegnap forgott.

ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 A kérdező kommentje:

59:

Hatalmas tévedésben vagy, egyáltalán nincs túlnépesedés, a világunk jelenlegi népesség akar dupláját képes ellátni. Ez egy 10 évvel ezelőtti szöveg, amit hozzá nem értő emberek kezdtek el terjeszteni, mivel rendkívüli módon nőtt a népesség és nem volt meg a technológia.


Mára nem hogy nem nő, de Európában, Amerikában, Kínában jelentősen csökken, Japánban már lassan egy fiatal jut egy nyugdíjasra! Ahol még növekszik, az India, pár más kevésbé modern országban, ahol túlélés miatt együtt maradnak az emberek és a nők nagyrészt el vannak nyomva. - Amit nem tartok helyesnek.


Az emberek azért válnak, mert ész nélkül beleugranak egy házasságba, majd 2-3 év múlva csodálkoznak, hogy nem minden tökéletes és a pillangók nem tartanak örökké, hanem folyamatosan tenni kell a jó kapcsolatért. Miközben ott van Gizike vagy Józsika, aki új, izgalmas, lehozza a csillagokat, miért maradnék mégis Jenővel, Julissal akivel évek óta együtt vagyok és egy virágot nem kaptam tőle pénteken?


Dobjuk el, jön más, az biztos jobb lesz! Nem számít, hogy összeházasodtunk, megfogadtam, hogy egy életet akarok leélni vele, jóban rosszban, mindez csak hazugság volt a részemről, mert akkoriban jó volt a kapcsolat!


Értem, vannak olyan házasságok ahol idővel derül ki, hogy a másik fél megjátszotta magát, nagyon kikelt magából ami miatt indokolt a válás, de ez a házasságok töredéke.


Ismét hangsúlyozom, nem csak a nők felelősek, de nagyon rossz irányba tart a társadalom!

ápr. 16. 07:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!