Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amerikában készült tanulmány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikában készült tanulmány alapján a 18-30 év közötti férfiak 27% még szűz. Mit gondolsz, miért alakult ki? Magyarországon is hasonló a helyzet?

Figyelt kérdés

jan. 27. 15:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
16%
lakhatási válság hozzá járult mama hotelben egy jót dugni se lehet hangosan....
jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
91%

6



Ne vitatkozz, és ne próbálkozz ilyen hülyítéssel, ezekkel a "tanulmányokkal" (amik nyilvánvalóan kamuk) magadat próbálod igazolni, és könnyíteni kicsit a lelkivilágodon azért, mert te mondjuk szűz vagy, és reméled, hogy nem egyedi eset. Nyilván nem egyedi, de ritka, hogy 25 év felett egy nő/férfi szűz.

jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
96%
Igen célszerű egy kategóriába tenni egy 18 éves tinit egy 30 evéssel.
jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
89%
És abban mi a fura, hogy 18-20 évesen még sokan szüzek? Semmi extra nincs benne.
jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
97%
Abban sincs semmi fura, hogy a 25 feletti korcsoportban már csak a férfiak 1,9 %-a szűz, pláne, ha ebbe belevesszük az aszexuális és esetleg valamilyen súlyosabb rendellenességben szenvedők számát is.
jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
13%
Ez durva, szerintem elég magas szám. Valószínűleg a szexuális ellenforradalom miatt alakult így. A fiatalok kapcsolatteremtő képessége folyamatosan leromlott, ahogy a TV és az internet teret hódított. Én nem őket okolom miatta, szerintem pont hogy ők ennek az elszenvedői.
jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

12: Párkapcsolatban élek, de kedves tőled, hogy aggódsz.


14: Szerintem elképesztő, hogy a férfiak jelentős részének semmilyen szexuális tapasztalata nincs ebben a korosztályban, miközben amikor huszonévesen ismerkedtem, egyszer randiztam szűz nővel, 23 éves korára már ő sem volt ez. Tisztában vagyok vele, hogy a saját tapasztalatom nem az átlag, de úgy látom nőknél sokkal kevesebben szüzek 18-20 év között, 20+30 között pláne, ami ijesztő. Hiszen mit jelent? Hogy azok a nők akik már nem szüzek, azzal a férfival vannak együtt, aki már nem az.

jan. 27. 17:12
 18/61 anonim ***** válasza:
97%
#16: a 10-es hozzászóló linkje pont a kérdező kérdését cáfolja, semmiféle ilyen durva szám nincs. Azt összemosni, hogy a 18 évesek 52 százaléka szűz, és a 25 feletti férfiak 1,9 százaléka szűz, és ez átlagosan 27 százalék, annak pont annyi értelme van, mint leírni, hogy egy macskának és egy verébnek átlagosan három lába és egy szárnya van.
jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
58%
Egyre képtelenebbek intim kapcsolatokat kialakítani. Nem tudnak felnőni. Rengeteg káros tartalmat fogyasztanak, ami eltorzítja a világról és nőkről kialakított képüket, így nem csoda, hogy nem is kellenek senkinek.
jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
46%
#17: áruld már el, légy szíves, hogy mégis mi a radai rosseb közöd van számodra totál vadidegen emberek szexuális életéhez.
jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!