Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki vagy ne mondjam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több mint 3 éve vagyunk együtt.Én most Angliába vagyok és mind a ketten magunk alatt vagyunk. Nem igazán jó nekünk a távolság de ezzel szerintem mindenki így van /lenne. Szóval meg szeretném kérni a kezét majd ha februárba hazamegyek,de nem tudom hogy elmondjam e neki vagy sem. Az biztos hogy engem a gondolat is feldob ha erre gondolok és szeretnék neki is egy kis reményt adni,hogy jó lesz a jövőnk csak most nehéz.Szóval a kérdésem mondjam el neki hogy mit szeretnék vagy inkább nem?

Köszönöm a válaszotokat előre is.


2010. okt. 23. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el, mert milyen jo lenne ha februárban meglepnéd. Ha előre elmondod akkor az rossz. Szerintem. Majd februárban várjál még egy kicsit.:)
2010. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy :)))) Szerintem se mondd el még, max annyit hogy pl reméled hogy szorosabb kapcsolat is lesz köztetek, vagy hogy nem szeretnél tőle sosem elszakadni a távolság miatt és ezt bebizonyitod neki. Sok boldogságot :)))))))))))
2010. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
De jó :) Ne mond el neki , sokkal jobb ha februárban kéred meg . meg fog lepődni
2010. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat :) akkor szerintem nem mondom el neki csak sejtetem vele hogy nagy dolog lesz ha hazamegyek. Nagyon nehéz neki is és nekem is,de akkor is ez marad az én titkom és egy komoly kis meglepetés lesz belőle ha hazamegyek :) Már úgy érzem megérett a kapcsolatunk erre, szóval marad a titok! :) Köszi nektek és köszönöm a jókívánságot!
2010. okt. 23. 18:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah és ez lemaradt :) A következö kérdésem majd a melyiket vegyem lesz :P Szóval ha hozzá szeretnétek járulni egy kicsit a dolgokhoz akkor figyeljetek :) Köszi mégegyszer sziasztok!
2010. okt. 23. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se mondd el:D

Az úgy jó, ha meglepetés lesz:)

De jó Nektek^^:)

Sok sikert;) meg Boldogságot:D:)

2010. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nephelé megfogadom a tanácsod és köszi a jókívánságot! :)
2010. okt. 23. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
résen leszünk :P
2010. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!