Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus az irodalomtanárom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus az irodalomtanárom? Beleszerettem?

Figyelt kérdés

A kdvenc tantárgyam az irodalom. És az irodalomtanárnő. Fiatalos, nagyon kedves nő. A külseje nem túl nőies, rövid a haja, nincs smink, mellei nem is látszanak, sztem lenyomja, és a ruhája is nagyon fiús. FB-on is csak lányokkal van képe. Irodalomból különórára járok hozzá, ami a suliban van. És a múltkor annyira megcsókoltam volna, annyira tetszik, úgy kívánom, sokat álmdozok róla. Én nem vagyok leszbikus, de ő mitha nemis nő lenne, de elvarázsol a bája a kedvessége, és egyszerűen nem tudom meddg tudom türtőztetni magam. Hagyjam a különirodalmat? Ha továbbra is járok, akkor olyat teszek, amit lehet megbánok.


18/L


2010. okt. 23. 00:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

az hogy valaki butch leszbi vagy nőies az szerintem mindegy párkapcsolat szempontjábol.

Bár szerintem ahogy vettem észre társkereső leszbikus oldalakon, stb. ott nagyon sok olyan butch van akik a nőies nőkre buknak.

nem is látok, ismerek, olyan sok butch-ot akinek fius csaja van, szinte mindegyiknek nőies. :)


Bár én is nőies vok, mégis a nőies nők jönnek be...pfff élek halok a csinos nőkért. :)

22/L

2010. okt. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

ne húzódj vissza, kedveskedj neki, tartsd fenn az érdeklődését

aztán érettségi után hajrá :)

2010. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!