Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus az irodalomtanárom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus az irodalomtanárom? Beleszerettem?

Figyelt kérdés

A kdvenc tantárgyam az irodalom. És az irodalomtanárnő. Fiatalos, nagyon kedves nő. A külseje nem túl nőies, rövid a haja, nincs smink, mellei nem is látszanak, sztem lenyomja, és a ruhája is nagyon fiús. FB-on is csak lányokkal van képe. Irodalomból különórára járok hozzá, ami a suliban van. És a múltkor annyira megcsókoltam volna, annyira tetszik, úgy kívánom, sokat álmdozok róla. Én nem vagyok leszbikus, de ő mitha nemis nő lenne, de elvarázsol a bája a kedvessége, és egyszerűen nem tudom meddg tudom türtőztetni magam. Hagyjam a különirodalmat? Ha továbbra is járok, akkor olyat teszek, amit lehet megbánok.


18/L


2010. okt. 23. 00:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ááá,Te kész vagy ettöl az irodalomtanártól,most már látom!El se tudom képzelni mi történne köztetek ha egy hálószobába bezárnának Titeket,fehérnemüre vetkőzve...:D
2010. okt. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

jajj-.-"

hagyd inkább a ge*ibe sztem mert aztán meg csak a baj lesz belőle...:/ :)

2010. okt. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

hmmm, talán az.

leírásod alapján az a tipikus butch leszbi.

Esetleg a FB oldalon az adatlapján fel van sorolva milyen oldalak tetszenek neki (bal oldalt) ott nincs valami leszbikus oldal, egyesület, feltüntetve?

pl: FLUFF, The L Word,stb.

22/L

2010. okt. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

De és ha ő nem az? Mármint én nem vok az, vagyis nem tudom hajlamaim vannak, de ilyen még sosem volt. Alig várom, h ne legyen ez a tanár-diák viszony.:D


Viszont van neki 3 lánytestvére és mind fiúsak. Ez jelent vmit?

2010. okt. 23. 00:31
 15/22 A kérdező kommentje:
Nincs semmi olyan oldal.
2010. okt. 23. 00:31
 16/22 A kérdező kommentje:

mit jelent a butch leszbi?


egyébként egy nálam fiatalabb, irodalomtanárnő kaliberű fiús lány 1x bepróbálkozott nálam. csak rá emlékeztet?

2010. okt. 23. 00:32
 17/22 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy az e.

De ha Te az vagy, azzal nincs semmi gond, ne probáld meg magadba folytani mert ugyse menne hosszabb ideig, és nem is kell.

Bár az is lehet hogy azért nincs ilyen oldal neki mert nem vállalja fel nyiltan.


De mondjuk ha engedélyeznéd hogy lehessen irni neked privit adnék egy-két tippet hogy tudod kideriteni 100%osra, ugy hogy nem tudja meg hogy te akarod kideriteni! :)

22/L

2010. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ide azért csak nem irom le hogyan mert akkor mindenki ezt alkalmazná, és nem a legszebb dolog. :)
2010. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

butch = olyan leszbikus nő aki fiusan viselkedik, öltözik, gondolkodik.

22/L

2010. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet bejönni egy ilyen butch leszbinek? Ha nőies vagyok? Mert én egyébként az vagyok, mind öltözködésileg, mind mindenhogy.:D
2010. okt. 23. 00:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!