Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok?! .15L...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok?! .15L Többi Lent!

Figyelt kérdés

hát most lettem 9.es egy gimiben..ugye lassacskán 2hónapja járunk már suliba elég menőnek számitok így a gimiben sok fiú szeretne velem járni,na hát és "összejöttem " egy fiúval,de ez a fiú a gimi egyik legmenőbb pasija 11.es.

Már az elején (szeptemberben ) megismerkedtünk,elmentünk sétálni stb.

És mondta hogy nagyon belém szeretett és szeretne velem járni..na hát most ma volt 3napja hogy járunk :$$

Igazából nem is szeretem ezt a fiút,de rajongok érte tetszik...nem is tudom mit érzek iránta:$

szünetben együtt vagyunk ölelget puszilgat csókolgat nem is nagyon jár már abarátaival cigizni nagyon sokat van velem..

DE mivel sok csaj féltékeny és azt szeretnék hogy szét menjünk,nem tudom mi lesz ebből az egészből.

szerintetek ő valóban szeret????:|

kérdezzetek ha valamit nem értettek..előre is köszönöm a válaszokat ! fölpontozok mindenkit aki ír..


2010. okt. 22. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

-.-

már suliba elég menőnek számitok <

ez a fiú a gimi egyik legmenőbb pasija 11.es. <

lehozovagy mekkora beképzelt lehetsz már bocs...

2010. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted őt, nem lesz hosszú a kapcsolat vagy pedig boldogtalan leszel! Neked kell tudnod, hogy szeret-e téged. Azért, mert imádják sokan, még szerethet téged, lehettek boldogak! Itt az a kérdés, hogy egy ilyen "menő" srác, miért menő és mennyire megbízható.

De ha nem szereted, ne légy vele.

2010. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sok mindenkit ismer,szinte mindekivel jóban van,elég jóképű,jól öltözik kb. ezért menő!

Én mondtam neki is hogy nem szeretem még úgy igazán,és mondta hogy őt nem érdekli ő nagyon szeret..és menet közben majd kialakul

2010. okt. 22. 21:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit szeret benned?
2010. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondta..és nem is kérdeztem :S
2010. okt. 22. 22:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Félek, a tested:S
2010. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ettől félek énis ,hogy igazad van :S:S:S:S

Okt.6án volt ünnepség ugye sorban álltunk az aulában..és aztán az ő osztálya meg az enyém egymás mellé került és egymás mellett álltunk ezzel a fiúval,hát ő megfogta a fenekem elkezdte csokolni a nyakam...persze ott állt az összes barátja ők tátott szájjal ott bámultak..aztán én nem hagytam (nagyon rosszul esett,megalázó volt)oda mentem a barátnőmhöz és mondja ő is hogy lehet hogy csak vagánykodni akar velem oda figyeljek..

2010. okt. 22. 22:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerinted mit csináljak vele? Mi legyen ezek után?
2010. okt. 22. 22:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem szereted, hagyd a fenébe!
2010. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szeretem vagy sem...nem tudom mit érzek,ha nincs velem hiányzik,rajongok érte.. stb.
2010. okt. 22. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!