Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem neki? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Nem tudom hogy mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú és szörnyen tetszik!! De nem tudom hogy én is tetszem-e neki! Pár napja nagyon jól összebarátkoztunk és én totál belezúgtam O_O De nem tudom hogy én is tetszem-e neki. Sokat beszélgetünk és szünetekben mindig odamegyek hozzá. Fel szokott hozzám jönni :D Mindig integet ha meglát és sok közös témánk van. Hosszú hajam van és egyszer kiengedtem előredobtam majd vissza a hátamra hogy megigazítsam. Ekkor ő felszólalt hogy Fúúú!! Persze én magamban majd el olvadtam!! : D Sokat nevetünk és ha feljön hozzám akkor egyszerűen nem tudunk unatkozni! Mindig van valami amivel elfoglaljuk magunkat! :D Tegnap szinte hozzám sem szólt egy sz*r keverés miatt hogy én járok vele meg hogy ő lesmárolt engem ami nem igaz! És én megkérdeztem tőle hogy ő terjeszti-e mert nekem azt mondta egy gyerek hogy ő. De nem ő volt hanem egy másik idióta. Azon a napon szinte hozzám se szólt, én pedig totál abban voltam hogy haragszik rám. Ma reggel vettem a bátorságot és rákérdeztem hogy haragszik-e rám. Mire ő döbbenten azt válaszolta hogy "Nem, én azt hittem hogy te haragszol rám!" Persze kibékültünk és ma is itt volt nagyon jó napom volt! :) Sokat mosolyog és tényleg jól elvagyunk :)Segítsetek?!! Légy szíves!! Szerintetek tetszem neki?
2010. okt. 22. 21:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem az anyukájával és mondta hogy elmentek a házunk előtt és nagyon nézte hogy kint vagyok-e de nem mert bejönni..xD Most nem tudom hogy mennyek-e utána vagy nem mert tudom hogy hova ment..:S :)
2010. okt. 23. 14:58
 12/17 A kérdező kommentje:
látom nem írtok de azért ideírom hátha egyszer még feljöttök hogy: összejöttem vele!! (L) ;)
2010. okt. 23. 21:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Grat :D (elsö)
2010. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

graaaaaaaaat :D:D


de jó neked. szoríts h sikerüljön nekem is :D



harmadik voltam

2010. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hmm, nekem is lehetne ekkora szerencsém :(
2010. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Menni fog nektek is ;) De most másban is segítsetek légy szíves! Életemben nem smároltam még..mit tegyek?? O_O
2010. okt. 25. 00:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Naaaa gratu ^^. remélem tartós lesz ;)
2010. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!