Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitörtént vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitörtént vele?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam hetekkel ezelőtt bevallotta hogy tetszek neki már egy éve. És ő is bejön nekem. Elkezdtünk egymás felé érdeklődni, bár már jó ideje beszélünk és ismerjük egymást. Vagy mégsem... Most mintha változott volna a helyzet. 2 héttel ezelőtt volt az utolsó találkánk, akkor elcsattant egy csók is. De most mintha megváltozott volna. Előző héten ő beteg lett, nekem a gépem tönkrement így nem tudtunk beszélni. Mikor ezen a héten jött a suliba, nemis annyira érdeklődött irántam, nem jött oda, inkább osztálytársnőmhöz társult (2 lány van az osztályban velem együtt), és ezek nekem elég rosszul esnek.. Hogy először még ugrált utánam, most pedig mintha elvágták volna... Mi történhetett vele? Ha megkérdezem tőle hogy van-e valami azt írja, hogy nem. Megbeszéltem vele egy találkát, hogy szeretnék neki valamit mondani, és majd ha lesz szabadideje szóljon és majd suli után elmegyünk beszélgetni. Aztmondta, hogy jó, de nem éreztem azt, hogy annyira ugrált volna az örömtől.. Ti mit tennétek? :S Kezdtem nagyon szerelemből szeretni őt... :\

én 16/L és a fiú is 16


2010. okt. 22. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én 19vok, és nem tudom a lányok szemszögéből ez milyen vagy mit látnak, de ha ez fordított helyzetben lenne és velem történne én tuti (mint fiu) azthinném, hogy vége mert ő ugygondolta és ennyi. 16évesen a legtöbbek komolytalanok, ugyis látni fogod, hogy van-e még valami. Amire figyelj: ne láss bele olyan dolgokat amik nincsenek ott, ha vége legyen most vége, annál elöbb jöhet az új, a jobb. Én egyik nagy haverommal voltam ugy h elkezdett kerülni, megminden, én akkor próbáltam rendes lenni meg minden, de visszanézve szánalmasnak tünhettem h nem látom h g*ci velem....csaj ügybe szeretek friss vizet önteni a pohárba, én mindent elmondok neki, a magánéletről a sulirol, mindenről, ha azt érzem ő nem lelkes az ilyen dolgokért megbeszélem vele, mi a baja, és ha észreveszem h vége akkor vége, ezért nem is nagyon voltak viharos szakitásaim, csak csendbe megbeszéltük, hogy vége...

19/f

2010. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talàn a csókod nem esett jól neki.Vagy meggondolta magàt,valami nem jött össze,amire szàmitott.
2010. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!