Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitörtént vele? Miért ilyen?

Mitörtént vele? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
van az osztályomba 1 srác, akinek 1 hete még tetszettem és tök cuki volt velem. mostmeg rámse néz, le se sz*r és nemtudom mi lett vele, tök bunkó. hoába vok kedves vele olyan szemét módon viselkedik velem
2010. szept. 20. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha csak nem tudsz róla, hogy valamivel megbánthattad, lehet, tanácsokat kért a hülye haverjaitól. Bevallotta nekik, hogy tetszel és ők azt javasolták, legyen akkor kissé tahó. Hátha arra buksz.

Nem tudsz vele négyszemközt beszélni?

2010. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nemtudok.

mostis itt ül velem szemben és kb ide se néz.

pedig multhéten folyton rajtam logott.

mostmeg mintha átnézne rajtam, amikor hozzámszol csak sértően tud beszélni:S

2010. szept. 20. 11:18
 3/11 A kérdező kommentje:

most idenézett kb 3mp-re

de bebujik a monitor mögé

2010. szept. 20. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Valaki bekavart neked lehet egy jó barátnőd akinek testzik a srác a barátnők ilyen sz>rok sajnos.
2010. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező hány éves vagy? Ha szemét akkor Te miért vagy hozzá kedves? Ha majd férjhez mész és a férjed bunkó lesz veled vagy meg is ver akkor is csak csodálkozni fogsz?Változtass a hozzáállásodon sürgősen mert ebből később még nagy bajok lehetnek. :(
2010. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyújtsd ki rá a nyelved. Akkor majd gondolkodhat azon, hogy smárolni akarsz vele, vagy csak azért csináltad, mert utálod őt :))
2010. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus "hűvös csávó" taktika. Azt játssza, hogy baromira nem érdekled; és működik, mert oda és vissza vagy, hogy már nem lóg rajtad.
2010. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy miért lett veled ilyen. Ha képes veled négyszemközt őszintén beszélni erről, akkor van értelme próbálkoznatok. De ha akkor is csak bunkózni tud, akkor felejtsd el, bármennyire bosszant is.
2010. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma beszéltem vele szünetben

Elmondta hogy ő nem akar velem bunkó lenni, és nem akar megbántani sosem... nincsen semmi baja.

És ezt ugy mondta hogy a szemembe nézett. De amikor rám nézett folyton elpirult meg zavarban volt, olykor oldalra nézett meg mosolygott:)

Én meg folyton a szemét néztem és nagyon zavarba tudtam hozni egy sima szemkontaktustól:) Úgy élveztem:D

Amugy velem keringőzik a szalagavinkon, mert felkért engem:)

És kérdezem tőle, hogy várja-e a táncot? Erre mondja mosolyga hogy igen.

Mondom miért? Csak úgy, vagy miattam?:)

Erre vakargatta a karját meg röhögcsélt és mondja hogy "hát...izéé... mindegy várom-e ugyis sor kerül rá, de hát ja... meghát csak veled táncolok":D

Ő18 én 17vagyok

2010. szept. 20. 15:42
 10/11 anonim válasza:
jahj...ez olyan aranyos :) mi is most tanuljuk a keringőt és hát sikerült olyan párt szereznem (ő kért fel) aki tetszik nekem! :D sok sikert neked!
2010. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!