Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elbeszélés lenne egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elbeszélés lenne egymás mellett?

Figyelt kérdés

A gondunk mindig ez kb. Nem " szöges ellentétű" változást kérek tőle hanem finomítani az eddigieket.


Például:


Szokása hogy tegyük fel a mosógépen hagyja a levett ruhát osszegyurve.

Ő azt hiszi az a gondom hogy ott van, hiába mondom nem az az alap gond hogy ott van hanem ahogy! - legalább kicsit igazítva tegye oda.


Ilyeneket nem ért. Pedig ez szerintem nem nagy kérés.


jan. 8. 17:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha össze hajtva teszi le a szennyest akkor te össze hajtva mosod ki neki? Vagy ezt most nem értem 🤣🤣🤣🤣 a használt budipapírt is szépen tekerje csak vissza oda ahonnan letekerte mer nehogymá nah.
jan. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ő azt hiszi az a gondom hogy ott van, hiába mondom nem az az alap gond hogy ott van hanem ahogy! - legalább kicsit igazítva tegye oda.



Ilyeneket nem ért. Pedig ez szerintem nem nagy kérés."


De, pontosan érti. Ez itt felesleges szőrszál hasogatás. Úgy csinálsz, mintha hajlanál a kompromisszumra,de igazából csak azt akarod elérni, hogy neked jó legyen. Gondolom minden más területen is megy ez a "miért úgy csinálod, miért nem másképp tetted oda stb." szituáció. Az emberek ezt nehezen viselik, hogy állandóan le vannak szólva csíp csup dolgok miatt.



Az a baj, hogy semmi tolerancia nincs benned. Minden embernek vannak a másik szemében rossz szokásaik. Lehetne ezen vekengeni, hogy akkor "átneveljük" a másikat, de egy párkapcsolat nem erről szól. Pláne nem ilyen bagatell ruhalerakási szokás.

jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!