Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csodás párom tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csodás párom tényleg így akarja letörleni a könnyeimet mert hűtlen volt, hogy kijelentette vigyem vissza a menhelyre Leszí kutyám?

Figyelt kérdés
Pedig előtte meg fogadkozott megtarthatom ha találok megfelelőt elhozhatom de most miért gondolta magát meg nekünk nem kell kutya, és én akkor megbocsátottam neki de miért a kutya a gond
jan. 4. 03:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kutya, meg a félre kufirc egy történetben. Ilyet se hallottam. Amúgy, ha te hoztad ki, a te neveden van, akkor semmi köze hozzá. Fogod magad elköltözöl, megtartod. Hacsak nem voltál akkora barom, hogy a semmire vállaltál állatot és a pàrod nélkül képtelen vagy eltartani.

A megcsalást meg nem kötelező megbocsátani, én nem is tenném, de ha valaki valóban megbocsát, utána nem használja ütőkàrtyakènt egy teljesen más vitában.

jan. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Mi van more?
jan. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem akarja hogy közös dolgaitok maradjon ott ha szakitotok. Es ha nem tudod magaddal vinni akkor vidd vissza
jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Csak nem Borkainéhoz van szerencsénk?
jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Most a kutyával szexeltél vagy azzal volt a megcsalás:?
jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Remélem nem vitted vissza Leszí kutyát a menhelyre.
jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!