Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért a kijelentésért szakítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért a kijelentésért szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta, ha lusta vagyok, és nem leszek jó háziasszony, aki főz, mos, takarít a házban, akkor nem hogy nem fog elvenni, de még összeköltözni se akar velem, és szakítani fog velem.
2023. nov. 26. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Már azt sem értem, eddig miért nem tetted...
2023. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Igen, szerintem ez és minden ilyen hatalmas red flag egy férfiban..
2023. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen házban, miért, van háza? Mondd meg neki hogy mosogatógép és jó porszívó is legyen, és plafonig érő gardróbszekrények, rend és minimalizmus, semmi gyűjtögető életmód, akkor esetleg bevállalod. Ja és ha extrémsportozni vagy autót szerelni akar, akkor extrém mosásra kell számítani, amit csak akkor vállalsz ha ez meg van becsülve valahogy.

Főzni pedig két-három hetente megcsinálod a reprezentációs nokedlit, Karácsonykor 1 adag reprezentációs bejglit, amúgy együtt kell főznötök.

2023. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha ilyen "jó háziasszony" akarsz lenni aki egész nap mos, főz, takarít, mindezt 8 órás munka mellett, vagy bezárva és kiszolgáltatva a pasinak akkor ne szakíts.

Ha viszont többre tartod magad egy cselédnél, akkor mindenképp!


És lehet hogy ezt a legtöbb nő megcsinálja, de nem így parancsra, vagy feltételként! Mert itt ez a legnagyobb baj.

2023. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Amint elhagyná eperajkait ez a mondat úgy rúgnám ki ezt a hímsovi barmot hogy a lába nem érné a földet :D Remélem csak kamukérdés, elég válaszmágnes típusú :)
2023. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha nem csinálom azt, amit nem akarok csinálni, akkor nem vesz el, hogy csinálhassam, amit nem akarok csinálni?


Ó jaj ne.

2023. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most valami esti troll?

Ha nem, akkor örülj, hogy megszabadulsz tőle

2023. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen xdddd milyen emberek vagytok ti
2023. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért sajnálsz egy ilyen kivételes emancipált palit?
2023. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen exem, ezt így konkrétan nem mondta, de elvárta tőlem, hogy amikor nálunk voltunk, akkor még a mikrót is én állítsam le, amikor szerinte elég meleg. Konkrétan 4 mp maradt hátra és SZÓLT hogy állítsam le, nem ment volna oda véletlenül sem megnyomni egy kva gombot. Illetve azért nem jött át amikor szüleim elutaztak és üres volt a lakás, mert én nem főzök úgy mint az anyja. Azt is mondta, hogyha gyerekünk lesz, akkor max játszani fog vele, de etetés, pelenkázás, bármi az az én feladatom lesz. A te palid is ilyen csak ő még ki is mondta.


Szakíts vele, a legtöbb férfi nem ilyen f.asz, nekem volt több barátom is és egyik sem gondolkodott így :D Csak az első.

2023. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!