Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20+ éve házas vagyok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ éve házas vagyok. Nem érzem a feleségemen, hogy fejlődni szeretne. Már 12-13 mondom, hogy tanuljon, képezze magát, de neki minden jó így ahogy van. Hogyan lehet egy embert, és vele együtt a házasságot is felrázni?

Figyelt kérdés
Nem akarom idekeverni, de a szexuális életünk is olyan, hogy lassan nem is akarok kezdeményezni. Szeretnék házat felújítani, normális nyaralásra menni, a gyerekeknek több mindent megadni. A feleségemnek pedig így tökéletes minden. Jó a ház 20 éves nyílászárókkal, egyszerű 14 éves autókkal, balatoni nyaralàssal, csak ne kelljen tennie semmi többet érte. Ha külföldön dolgoztam persze örült, hogy jóval több pénzből éltünk, sokkal könnyebben. Tenni viszont nem akar a jobb dolgokért, csak elfogadja ha több van. Nem tudtam a szemléletét eddig megváltoztatni.

jan. 2. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, azért 5-6× annyit nem! Nekem van tudásom és törekvésem is, mégsem keresem meg a minimálbér 5-6× osát.
jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#9!

Pont határeset a 6 órai munka, lesz nyugdíja. Ha addig el nem törlik.

Kérdésre válaszolva: Mintha magam írtam volna, csak én léptem időben. Sokkal jobb nélküle mint vele. Előre nem tudtam lépni mert állandóan vissza húzott minden téren. Nyaralni nem mentünk sehova, csak dolgoztam és ennyi. Kilátástalannak láttam a jövőnket olyan hozzáállásal amit ő mutatott. Beszéltem vele a problémámról de semmi nem történt. Pedig az elején nem ilyennek ismertem meg. Elváltam tőle, azóta házam, autoim 3 db és új nőm van. Boldog vagyok. Válás után kis idővel azon gondolkodtam hogy tudtam vele ennyi savanyú időt eltölteni. Évente többször járunk nyaralni külföldre, több mindenre fussa mert igaz annyit keresek mint akkor de mégis hasznosabb dolgokra költjük a pénzt. Akkor csak volt és ennyi, de nem jutottunk előrébb. Azóta már bánja, de nem érdekel. Egy dolgot tudsz te is csinálni, elválni tőle.

jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Van házunk, vannak autóink nem feltétlen a pénz motivál. Az olyan szinten, hogy jobb nyaralásra jutnánk el, a gyerekeket is kell támogatni, egy welnesz hétvége is jól tud esni, de esetleg fiatalabb autóra is tehetnénk félre. Amúgy sajnos kijön az a fizetés különbség. 6 órás minimálbérként még valahol 120 körül kapott csak. Kint kereshetne gond nélkül 1800 eurót, ami pedig 680-700ezer forint. Nem mellesleg lenne nyugdíja is. Nem depressziós, voltunk pszichológusnál is.
jan. 2. 12:43
 14/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez a beszélgetés közöttünk jóval több mint tíz éve tart, de sehova sem jutunk.
jan. 2. 12:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem a pénz motivál téged, inkább az hogy nem élsz. Változtass! Legyél nélküle, válj el.
jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!