Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki versbe tudná ezt foglalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki versbe tudná ezt foglalni?

Figyelt kérdés

nagyon féltékeny lány vagyok már másfél éve vagyok a párommal és nem szeretném ha megcsalna.

előre is köszönöm!


2009. jan. 3. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alvin és a mókusok: bizalom? :D:D:D
2009. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bízok benne de a biztonság kedvéért szeretnék neki írni
2009. jan. 3. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem úgy értette az első válaszoló hanem az alvin és a mókusok számára a címe a Bizalom [link] itt a linkje
2009. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utána rájöttem köszi:)
2009. jan. 3. 19:38
 5/10 A kérdező kommentje:
ez a vers nem az esetem
2009. jan. 3. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan... :D Be akartam másolni a szövegét, de nem engedte a rendszer. :D:D Kedves kérdező, te meg gondolkozz el ezen a számon, neked való.

Ja igen, volt egy barátnőm, aki szintén féltékeny volt nagyon. Nos, meg soha nem csaltam, de a rengeteg féltékenykedés miatt elhagytam. Úgyhogy próbálj megváltozni, mert mások által írt versekkel nem fogod rávenni, hogy ne csaljon meg, viszont féltékenykedéssel arra igen, hogy otthagyjon.

2009. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jan. 3. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:
ez a szöveg nagyon jó!:-)))))
2009. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
98%

Tudod, nagyon féltékeny vagyok...

.... ó....

Pedig másfél éve ....óóóóh! Együtt vagyunk.

Ajj, te rohadt féltékenység!!!!

Te szemét, rohadt féltékenység!

Pedig nem akarlak elveszíteni.

José Armandó!!! Ne hagyj el, kérlek...


Szabadvers. :)

2009. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól írja az első válaszoló:

Olyan jó,hogy mi együtt,tudod,hogy te és én,együtt vagyunk békében ezen a földtekén,barátkozhatsz más lánnyal,engem nem zavar,hiszen bízom benned nincs ami felkavar,de ha megcsalsz,szerintem a többit már tudod,vagy ezt nem mindenki tudja:S :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2009. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!