Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ennyire nehéz a szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ennyire nehéz a szerelem, kínzom magam?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy fiut, de sajnos nem jövünk össze mert messze vagyunk és elég húzos lenne a dolog.majd "csak" nyáron. A mostani nyarat vele töltöttem de ő nem tudta hogy én érzek iránta valamit és elég sok bulin együtt voltunk, és most meg azokat a zenéket hallgatom állandoan, szerelmes zenéket, és egyszerűen nem birom abba hagyni, de tudom hogy ezzel csak magamat kinzom, mer ugysem lesz jobb. De mindig rá szeretnék emlékezni (bár ezt nem kellene). Sajnos messze van még a nyár....valaki valamilyen dolgot nem tudna ajánlani??

Amit az elején leirtam, hogy majd csak nyáron dolog azt csak röviden irtam le, szoval nem rajonganék azért ha valaki odairná, hogy felejtsem el meg satöbi, mer ő is szeretne velem lenni, csak okok vannak amiért nem lehet.

Köszönöm


2009. jan. 3. 17:43
 1/2 anonim válasza:
nem lehetne megoldani h találkozzatok? nagyon messze lakik?
2009. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
50km-re lakik, meg lehetne oldani, csak akkor a haverjait meg én enyimeket kell elüldözni onnan.
2009. jan. 4. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!