Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek és kezdem egyre világosabban látni a világot,környezetemben egyre több lány választ külső alapján partnert (aminek hosszútávon nincs eredménye),össze-vissza pasiznak és nem foglalkoznak mások érzéseivel.Nekem az ilyenek nem jönnek be , sokkal jobban szeretnék egy olyan lányt aki tudna értékelni belsőleg is és normális hűséges típus csak már egyszerűen egy példával se tudok szolgálni az ismerettségi körömből aki hasonló lenne.Akiröl azt hittem hogy normális arról is kiderült hogy dehogyis. Ha vannak még ilyenek akkor merre találom őket?:)

Esetleg hol lehet velük ismerkedni?


2010. okt. 21. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak. Nem tudom, én pl. tök véletlenül az interneten találtam rá az egyikre (nem társkeresőn). Keresgélj tovább.
2010. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

En nem ertem az ilyen kerdeseket:P

Ha pld el is mondanam hogy letezik ilyen csaj x y z helyen akkor te el fogsz oda menni mert O normalis csaj:))

Mindenhol vannak normalis csajok. Sok lany meg 18 evesen se note ki a kamaszkort es lehet hogy ezert gondolod hogy egyik sem normalis. Meglatod mikor felnonek nem csak a jokepu pasikra fognak "maszni" eszre fogjak venni hogy a kulso nem minden.


Azok a normalis csajok/lanyok/nok inkabb a 20 evestol felfele talalhatoak:) de szerintem talalsz te 18 evesen is:D:DD

2010. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
örülj neki. 20 év fölött meg már nem a külsőt nézik a csajok, hanem azt h kinek mennyi pénze/kocsija van. Majd ott lesz igazán nagy gond...
2010. okt. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha még csak most leszel 18,és most kezdted felfogni,látni a dolgokat akkor elég nagy sz*rban vagy..

Kösd fel a gatyát mert ami ma megy a világba az....

2010. okt. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Lehet, hogy nem fog tetszeni a válaszom, de nem teljesen értek Veled egyet...

Először is: a külső mindenkinek számít, aki at mondja, hogy nem, az hazudik. Ugyanis ettől fogod Te azt érezni, hogy Neked Ő az igazi, mert úgy vonzódsz hozzá, mint a mágnes, és csupa szépet látsz benne... A különbség csak annyi, hogy kinek melyik kerül előtérbe... Tehát: az a fontosabb, hogy kigyúrt, szőke, kékszemű, vagy az a fontosabb, hogy kedves, hűséges, megértő, humoros, barátságos stb legyen... És vannak még hűséges, érzelgős, kedves, intelligens lányok 20 alatt is, csak biztosan elkerülöd őket, mert Te is a külső alapján válogatsz, mint mindenki (és ez így természetes), és pont őket nem vetted még eddig észre... Mert hiszen mindenkinek mindenkiről van véleménye, meg tudod ítélni, hogy na most Ő nekem teszik, vele meg szeretnék ismerkedni, vagy, hogy ááá Ő olyan beképzeltnek tűnik, meg se probálom... Közben pedig lehet, hogy csak egy álarc, ami mögé a rosszakarók elől bújt...

Szóval: kitartás, és a környezetedben, nyitott szemmel, és türelmesen keresd az Igazit!! Hidd el, ha tényleg akarod, Rád fog találni! Sok sikert!! ;);)

2010. okt. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 X. Maté ***** válasza:

A diagnosztika egyszerű:


Csúnya vagy és jó nőt akarsz.


Megoldás:


Keressél sok pénzt.

2010. okt. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom, sokan nem értik teljesen a srác kérdését... ő nem csak, hogy értelmes lányt akar, de olyat, akit nem dugtak szét... (Ergo: 20 éves korára benő a csaj feje lágya, de addigra akkora a lyuka, mint egy hordó!) Szóval, kedves kérdező, vannak még olyan lányok, csak nagyon-nagyon alaposan körül kell nézni, mert sajnos ma már nem találsz mindenhol ilyeneket! :( Én is megfigyeltem, hogy minél újabb egy generáció, annál jobban elkurvulnak (ugyanígy elbuzulnak... stb.)... Ez egy tragédia! És ezt úgy mondom, hogy közel állok a tini korosztályhoz (22/L). És nem vagyok ódivatú, csak éppen józan ésszel látom, mi megy a világban! Szívből kívánom neked, találd meg azt a kedves, és a belső értékekre is adó lányt, akit keresel! Hogy hol találsz ilyet? Nem tudom... De biztosan van pár a közeledben is! :) Tényleg: nézz körül! :)
2010. okt. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 X. Maté ***** válasza:

02:19

UNCSÍÍÍ, nem ilyen válaszokat várunk, sajnálom, de kizártalak a következő körből!

2010. okt. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Érdekes, mindig a lányok mondják azt, h vannak akiknek a belső értékek fontosak, de közben ők maguk is külső alapján választanak mindig.

Kedves kérdező, sajnos minden nőnek a külső és/vagy a pénz számít.

2010. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Keress komoly csajokat. 18 évesen tényleg nehéz lesz, de nem lehetetlen. Vannak azért olyan jelek, amikből egyből következtethetsz egy csaj jellemére úgy, hogy még meg sem ismerted közelebbről. Például, agyon van sminkelve, olyan cuccokat hord, vagy pl. mesterkélt a beszédstilusa, a mozdulatai, imád pózolni, stb. Meg mondjuk ne egy plázában próbálj csajozni.:)
2010. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!