Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy lelkitars?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy lelkitars?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 éve vagyok együtt egy lánnyal, együtt élünk de nem jegyeztem el meg ilyesmi. Az öcsém is velünk él. Én 25, ők pedig 22-22 évesek. Sajnos úgy hiszem, hogy nekik egymásra kellett volna találniuk. Ugyanaz a kedvenc filmjük, ugyanaz az étel, ital, zene, bolt, sőt játékáért rajonganak. Nagyon jól kijönnek, ami eleinte nem zavart, de egymással sokkal tartalmasabban tudnak beszélni. Van mikor ugyanazt a témát hozzák fel full véletlen. Hiszem hogy a lány engem szeret, de az öcsémnek is van hosszú párkapcsolata. Lehetnek egymásnak az eltitkolt lelki társuk? Vagy csak én képzelem?
2023. dec. 24. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Szívesen válaszolok, de akkor egy kicsit ezoteria is lesz :)

Sok lélek szívesen születik le egymás közelébe életeken át, valószínűleg az öcséd is ezért lett az öcséd, és a barátnőd ezért keveredett hozzád.

Teljesen jól van ez így, elég ha ennyire "szinte testvérként" kijönnek egymással.

2023. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
20 éve ismertem meg a lelkitársam. Akkor szinglik voltunk mindketten, de sose akartunk egy pár lenni. Azóta mindketten megházasodtunk, de majdnem mindennap beszélünk 🙂
2023. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Sztem ez korbol ered csak.
2023. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A "lelkitársad" ezotéria szerint lehet a kutyád, szomszédod, családtag is. Nem pont romantikus érzések kötik őket össze hanem mint írták a múlt életek miatt van ez így és a feladatotok, hogy egymást segítsétek egy bizonyos ideig. Nem örökkön örökké vagytok egymás életében csak egy bizonyos ideig.
2023. dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. Szerintem túl megy a szinte testvéri dolgon. Öcsém barátnője hozta fel a dolgot múltkor, hogy szerinte nem normális, hogy ennyit vannak és beszélnek egymással, ha csak sógorok lesznek.

Ezzel én is így vagyok. Az, hogy látszik a ,,szikra,, köztük kicsit zavaró. Nevetnek egymás viccein, mindenben egyeternek bármiről is legyen szó. Múltkor teljesen tök úgy ölelték meg egymást mintha több lenne ami. De valószínűleg én gondolom túl és belém fészkelte magát a gondolat hogy ok esetleg lehetnének egy pár

2023. dec. 24. 20:35
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem az első vagyok, hanem a #4-es, de ha már feltűnt mindkettőtöknek mivelhogy túl mutat a viselkedésük a barátságon akkor ott valószínű valami több is van. Lehet az puszta vágy, pótlék féleszerűsség, akár az bizgatja őket, hogy egyetértenek sok mindenben.

Akkor lesz gond ha elkezdenek célozgatni, flörtölni vagy egymást emlegetik állandóan nektek.

Én inkább eltüntetném a csajt az életemből. Aztán meglátnád, hogy összejönnének-e.

Valószínűleg titkolnák, de mint írtam jelek mindig vannak.

Azt, hogy a "sógornőd" mit tesz az az ő dolga, de én nem maradnék a csajjal együtt.

2023. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#4-es. Az emlegetés meg van már. A csajom haza ment a szüleihez 1 hétre néhány hete. Az öcsém kérdezgette mikor jön stb, de mikor kerdeztem miért érdekli, csak megvont a vallat és annyit mondott, unalmas filmet nézni 2-en és a csajom jobban főzz mint o vagy en
2023. dec. 24. 21:32
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem összejönnének, ha a körülményeik lehetővé tennék ezt nekik. De még ha nem is jönnek össze a rád/rátok való tekintettel, akkor is ott lenne bennük, hogy mi lett volna ha. Szerintem próbálj meg őszintén beszélni erről a pároddal és az öcséddel is külön-külön, aztán a reakciójukból talán le tudod szűrni, hogy érdemes-e fenntartani ezt a párkapcsolatot.
2023. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen.Első pillanattól éreztem,hogy ő bizony a másik felem.Boldogabbak lettek a napjaim,meggyógyított a traumákból,amiken keresztülmentem.

Az az érzés,amikor valóban azt hiszed megtaláltad a nagy Ő-t.De volt pár probléma sajnos,másfelé mentünk mindketten.

Neki van kapcsolata,én szingli vagyok,néha beszélünk,a jó viszony megvan,még ha titkon érzem is ő lenne számomra a tökéletes.De erre már nem sok esély van.

2023. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

wtf ember ilyen nem létezik....


az egyik minimum dugni akar a másikkal csak ott vagy 3. keréknek az ember ösztön lény ez van én szépen lekopnék és keresnék egy olyan nőt akivel úgy kijövök mint az öcséd a nőddel ők meg hagy tegyék össze amilyük van.....

2023. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!