Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mikor áll valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor áll valaki készen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nagyon sok pasi volt a életemben de mindegyik egynapos volt vagy csak smároltunk. Egyszerűen nincsen hosszabb kapcsolatom. Vagy nem hívott fel,vagy egyszerűen csak nem beszéltünk róla többet. Nem kellenék hosszan senkinek? Vagy miért? Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 21. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán túl hamar engedted őket a közeledbe kerülni, megfelelő bizalom és ismeretség, valamint érzések nélkül. Hagyj egy kis időt, hogy megszeressenek és amikor megcsókolod őket, annak már jelentése is legyen :)
2010. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen kérdés nem merül fel.

16 évesen?? Mit vársz?

Majd ha érettebb leszel. Hiszen a "nagyon sok pasim volt már"...arra utal, h nem voltatok elég érettek a kapcsolathoz.


PL én már 18 vagyok, nem volt még barátom (pasim), viszont már tudom, h érett lennék rá.

2010. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
lehet azért nem kellesz senkinek, mert egy kis ribanc vagy?
2010. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első két válaszolónak köszönöm, igazatok van. 3.nak is köszönöm de nem értek vele egyet. Ribanc akkor lennék ha élvezném,és skalpgyűjtő lennék. De egyiksem:)
2010. okt. 21. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyenek a fiatalok kivéve engeem ez van
2010. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok. Lehet nem is veled van a baj.

Sok mindentől függ ez...pl nekem mért nem jött össze eddig?

Hát nem azért mert én csesztem volna el valamit...


Mint mondtam nekem nincsen sok tapasztalatom etéren, de sokmindent láttam már...ha úgy érzed, h bármiben segíthetek, akkor nyugodtan írj. :)

2010. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!