Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a srác testvéreként szeret, de én párkapcsoaltot szeretnék?

Figyelt kérdés

Hugicaként szeret, igazából csak 10 hónap van köztünk...régebben voltunk már együtt rövid ideig...szeretném őt visszakapni...nagyon...De ő testvért lát bennem, szexet el se tudna képzelni velem...mostmár...


Mit tegyek? Régen ágyba akart vinni, aztán kialakult valami szerelemszerű...szakítanunk kellett...de miután elmúlt az az állapot ami erre késztetett minket, nem jöttünk össze...mert a hugaként néz rám...és örülök, hogy így szeret, de fáj is, hogy így ő szabadon nézelődik a lányok közt...de közbe meg nekem mond el mindent...


2010. okt. 21. 18:37
1 2
 11/13 X. Maté ***** válasza:
Nem lehetek ismét nyomorék, állandóan megb@sztak eddig ha mozgássérült parkolóba álltam, esetleg úgy lenne helyes: nyomorék vagy Máté! Egyébként csak öcsém van, mindig is szerettem volna egy húgot, mert az öcsémmel már tényleg bizarr. Egyébként aki meg ennyire analfabéta ahhoz, hogy a másik tudtára adja, hogy ő szereti, az meg is érdemli. Nem tudom, hogy miért nem lehet nyíltan kimondani azt amit érez az ember. Ez a gond az összes nővel, mert mindent csak a drága barátnőjüknek mondanak el, a pasik meg barkóbázhatnak egy hétig, hogy rájöjjenek, na mégis mi a fsz van....
2010. okt. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a nők bizalmát ki kell érdemelned. valószínűleg Neked ez nem megy. a "Mi a f*sz bajod van?!" jellegű kérdésekkel nem csoda, ha nem nyílik meg egy nő se.
2010. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha lenne 1 húgom azt tuti megdugnám!
2010. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!