Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Vajon mit érez? 16l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vajon mit érez? 16l

Figyelt kérdés

Bonyolult.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. ( tényleg nagyon nagyon nagyon)

Van barátnője. A barátnő nem más, mint az egyik barátnőm. Nagyon szeretem a lányt, ovis korom óta ismerem.

A fiú nagyon kedves, sokszor mosolyog rám, gyakran beszélgetünk... Amikor a barátnője nincs a közelben, néha "panaszkodik" róla, hogy elege van belőle.

Olyanokat mond, amik rám igazak, rá nem, pld:

Imádja az alacsonyabb lányokat - Én 159cm, a csaja 180 körül...

A vörös haj nagyon bejön neki - Én vörös - Ő fekete hajú.

Az egyik fiú haverom az ő haverja, és néha visszahallom, hogy rólam áradozik, h csinos vagyok, stb...

De én úgy látom, h nagyon szeretik egymást a lánnyal.

Most mi van? :S


2010. okt. 21. 18:00
 1/3 anonim válasza:
Ha a fiú azt mondja neked, hogy elege van a barátnőjéből, akkor szerintem nem szeretheti annyira. Esetleg nem akar vele szakítani, nehogy megbántsa. De ha tényleg nagyon tetszik, valld be neki, lehet hogy csak erre vár :P
2010. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hehe, köszi a választ :D

de amióta nem találkoztuk, nem hívott, és nem írt. (pár hete)

szóval ha mégsem? kár lenne az ő és a lány barátságáért.:(

2010. okt. 21. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen szerintem is ! Te tetszel neki, esetleg talán beléd is szeretett! Csak túl félént ahhoz hogy a szemedbe mondja és hogy ott hagyja a barátnőjét mondván hogy mást szeret!
2010. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!