Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Mit érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Mit érez vajon?

Figyelt kérdés
másfél hete vagyok együtt a párommal.leírom hogy vagyunk egymással,és írjátok le a véleményeteket hogy szerintetek szeret e?vagy hogy egyáltalán szerintetek mit érez irántam.tudom ezt nekem kéne tudni de érdekel mások véleménye főleg azoké aki így viselkednek h ők mit éreznek és mit miért tesznek.szóval.minden nap találkozunk.amikor együtt vagyunk nagyon figyelmes,mindíg ölelget,puszilgat,csókolgat.sokszor mondta már,hogy imádlak.azt is mondta már,hogy fontos vagyok neki.amikor nem vagyunk együtt mindíg mondja telóba vagy írja face-n,hogy mennyire hiányzom neki.ma kivételesen nem tudtunk találkozni,és többször is jött tőle az üzenet face-re,hogy nagyon hiányzom és bárcsak ott lennék vele,és hozzám bújhatna.amikor a szemembe néz nekem úgy tűnik min tha szeretne,de nem mondja.szerintetek ezek alapján amiket leírtam szeret?vagy kezd nála alakulni valami?
2011. júl. 17. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és én vagyok a lány.
2011. júl. 17. 19:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezekből nem tudod leszűrni akkor elég buta vagy bocsi...


Egyértelműen leírod a dolgokat, nem tudom mit vársz még el 1.5 hét után!

2011. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt én szerintem sehol sem írtam h bármit is elvárok tőle.én csak azt kérdeztem h a leírtak alapján,ahogy velem viselkedik,mit érez vajon?
2011. júl. 17. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
varj még egy kicsit :) ....
2011. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, mit érez vajon.. Honnan tudjuk :D
2011. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ne várd hogy 1.5 hét után mondogassa hogy jajj így meg úgy szeretlek... várj még aztán majd csak kimondja...
2011. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az nálad, hogy együtt vagytok?
2011. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt h egy pár vagyunk.
2011. júl. 18. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!