Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetheti a ribanc jelző?

Figyelt kérdés
Az exem nálam próbálkozik most megint közben van pasija és vele van minden hétvégén szexelnek is és a farkát sz*pkodja stb... nagyon elegem lett már belőle és talit ígértem neki de nem mentem el jól faképnél hagytam. lehet szemétnek fogtok mondani de gondoltam, hogyha már ő mindig átver akkor ne csak én legyek már a játékszer. Viszont most szóba se áll velem emiatt, hogy így megaláztam... de megérdemelte nem? Nem ribanc egy ilyen csaj? Már nem szeretem pedig szerettem nagyon de amit csinált régebben is...
2010. okt. 21. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ne is foglalkozz az ilyen nőkkel, én inkább lemondtam a szexről mintsem k.vák után fussak! 18 vagyok és nem is érdekelnek a nők, egyszerűen annyi csalódás ért, és annyiszor estem pofára, hogy nekem ebből ennyi elég. és nem a puncit, vagy a szerelmet tartom a legjobb dolognak az életben :) megvethettek, gondolhattok rólam rosszat, de én jobban érzem magam a haverokkal egy jó hideg sörrel és egy zöld cigivel a kezemben, mint egy olyan lánnyal akiről úgyis tudom hogy csak játszik velem. és eddig mind játszott!
2010. okt. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, jó úton jársz a megbuzulás felé:)

Azért nem ennyire drámai a helyzet, egy punci azért csak egy punci, és jobb szorongatni, mint egy korsó sört.

Kérdező, az exed egy ribanc, az is fog maradni, szerintem ha nem érzel már semmit iránta, nyugodtan varrd le, ingyen van. Majd az új palija fizeti neki a dolgokat. Nem szabad összeveszni, meg elmarni magadtól, ha nem szereted egyáltalán. Tartsd meg tartaléknak, jól jöhet még ínségesebb napokon.

2010. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, az elsőnek igaza van, hogy a legtöbb csaj az ilyen... én is így vagyok vele újabban.


második hát még nem vesztünk össze de most jól átvertem és ő arra számított hogy majd ugrok és ahogy ő fütyül én úgy táncolok kb... de nem az volt most

2010. okt. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!